פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מפחדים מהמילה "פנסיה"? האתר שיעשה את העבודה ויחסוך הרבה כסף

   נכון, "פנסיה" זו מילה שמסמלת תחום מסובך, אבל כאן הטכנולוגיה נכנסת לתמונה: אתר Robin - אתר מאובטח שמציג לכם את המצב הפנסיוני, מציע מסלולים אטרקטיביים ומאפשר לכם לחסוך הרבה יותר כסף ליום הפרישה. הכירו את האתר שיעשה לכם חיים קלים

   זוג צעיר מחשב חישובים פיננסיים (ShutterStock)
   הכסף שתחסכו היום ישמש אתכם בעוד שנים (צילום: ShutterStock)

   יש כמה מילים שכששומעים אותן האוזניים נאטמות ומתחשק להעביר לנושא שיחה אחר. המילה "פנסיה" היא אחת מהן. כן, אתם יודעים שזהו נושא חשוב, סביר מאוד להניח שאתם חוסכים לפנסיה בין אם אתם שכירים ובין אם עצמאיים, וברור לכם שהכסף שתצברו ישמש אתכם בגמלאות. ועדיין - "פנסיה" זו מילה עם שלט אין כניסה מעליה.

   העולם הפנסיוני נחשב למסובך ומורכב וכולל בתוכו מונחים וביטויים שאינם שגורים בשפה. משמעות ביטויים דוגמת "דמי גמולים", "פרמיית ביטוח" או "מגבלת שכר מבוטח" אינם ידועים לרבים ואם נוסיף לכך את העובדה שעבור רבים היציאה לגמלאות נמצאת אי שם בעתיד, אפשר להבין מדוע רוב הציבור נרתע מעיסוק בנושא.

   אבל - וידעתם שיבוא אבל - הפנסיה שלכם חשובה מדי מכדי לזנוח את הנושא. כאן הטכנולוגיה נכנסת לתמונה ומפשטת אותה. בדיוק כמו שוייז משתמש בלוויינים לנווט אותכם ממקום למקום, וואלה! רובין פנסיה, מסייע לכם להגדיל את הפנסיה ולחסוך הרבה כסף בביטוח בלי הצורך להבין יותר מדי את כל המונחים והתנאים המסובכים.

   מדובר ברובוט פנסיוני משוכלל שבכמה קליקים מסוגל לספק לכם נתונים בצורה ברורה וקלה להבנה. וואלה! רובין פנסיה אוסף עבורכם (אין צורך לזכור לבד או להעלות פרטי תכניות ביטוחים ומוצרים) ומנתח את כל המידע הפנסיוני המתקבל מהמסלקה הפנסיונית והר הביטוח ובהתאם למידע מציע המלצות והצעות לשיפור מצב המשתמש בכל אחד מהפרמטרים המשפיעים על גובה החיסכון לפרישה ומצב הביטוחים, כגון כפל ביטוחי מיותר או העדר כיסוי בסיסי (אותו, אגב, ניתן לרכוש מידית באתר).

   מה עושה אתר Robin עבורך?

   וואלה! רובין פנסיה הוא אתר אובייקטיבי, ידידותי ונוח לניהול העתיד הפנסיוני. האתר יודע לסרוק ולמצוא את תכניות הפנסיה והביטוח שלכם, ממליץ על תכניות פנסיוניות מתאימות ומציג שדרוגים שיכולים להגדיל את החסכונות שלכם באופן משמעותי, שמגיע בממוצע לכ-80 אלף שקל לאדם.

   זאת בזכות החיבור בין טכנולוגיה שיודעת לאתר מסלולים פנסיוניים, להשוות מחירים ולהעניק מדדי השוואה בין החיסכון שלכם לאפיקים אחר - לבין אנשי המקצוע מהתחום הפנסיוני מתחום הפיננסים אשר ייסדו את היישומון.

   וואלה! רובין פנסיה משתמש באמצעי האבטחה המתקדמים ביותר כדי להבטיח שפרטיכם האישיים והמידע הקיים לגביכם יישאר חסוי ומוצפן.

   איך נרשמים?

   עליכם להיכנס לאתר לתהליך שכולל הזנת פרטים. מרגע שכל הפרטים הוזנו והתהליך הושלם - הרובוט הפנסיוני מתחיל לעבוד והוא מפנה אותך לשאלון קצר שאחריו הוא מאתר מוצרים ביטוחיים ובעזרת המסלקה הפנסיונית את המוצרים הפיננסים שלך. איתור המוצרים הביטוחיים לוקח פחות מחצי דקה ואת כל המוצרים הפנסיוניים ימצא הרובוט תוך כיומיים-שלושה וכשתהליך מושלם אתם תקבלו הודעה אישית.

   רובין פנסיה מסייע כבר ליותר מ-200 אלף משתמשים פעילים עם דירוג מרשים של 4.8 מתוך 5 בחנויות האפליקציות, ציון שעבר את דירוג אפליקציות הבנקים, חברות הביטוח ובתי ההשקעות. וואלה! רובין פנסיה יהפוך את המילה "פנסיה" לפחות מפחידה ויותר נגישה עבורכם. בזכות האתר תוכלו להבין טוב יותר מהו מצבכם הפנסיוני וכיצד ניתן לחסוך יותר כסף לפרישה.

   רוצים לחסוך בביטוחים, לצבור יותר כסף לפנסיה ולהפוך את החיסכון הפנסיוני שלכם ליעיל יותר? הירשמו לאתר Robin ושדרגו את הפנסיה שלכם עכשיו

   *מכירת המוצר או השירות תעשה על ידי רובין הוד סוכנות לביטוח פנסיוני (2016) בע"מ ("רובין"); המידע המוצג בכתבה זו ביחס למוצר והשירות הינו מידע של רובין והיא אחראית לתוכנו