פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שירות חדש של וואלה!NEWS יאפשר לגולשים לעקוב אחר הביטוחים שלהם

   וואלה!NEWS משתפת פעולה עם הסטארטאפ Robin ומאפשרת לגולשיה מעקב נוח ויעיל אחר הביטוחים הפנסיוניים שלהם באמצעות הסמארטפון. כך יוכלו הגולשים להימנע מכפל ביטוחים ולחסוך אלפי שקלים

   פנסיה - אילוסטרציה (ShutterStock)
   פנסיה (אילוסטרציה: shuttewrstock)

   וואלה!NEWS, בשיתוף Robin, מביאים את המהפכה הדיגיטלית לתחום הביטוחים הפנסיונים. במסגרת הרצון לפשט ולהנגיש לציבור את האפשרויות העומדות בפניו בתחום הפנסיה, הסובל לרוב מהזנחה מצד הציבור, תשיק וואלה שרות חדש המאפשר לגולשים לנהל בצורה ידידותית וזמינה את כל הביטוחים והפנסיה בלחיצת כפתור ועל ידי כך להביא לחסכון של עד אלפי שקלים בחודש.

   לאחר בדיקת הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים בשוק, בחר וואלה! NEWS, האתר המוביל בישראל עם מעל 70 מיליון ביקורים בחודש ב-Robin, חברת סטארט-אפ מובילה בתחום הפינטק, אשר פיתחה מנוע המאפשר ללקוחות לנהל את תכניות הפנסיה והביטוח מהטלפון הנייד בקלות ובאופן דיגיטלי מלא.

   לבדיקה חינם

   במסגרת שיתוף הפעולה יוכלו גולשי וואלה!NEWS לבצע בדיקה חינמית ולקבל בתוך פחות מחצי דקה פירוט מלא של כלל הביטוחים שיש להם, תוך המלצה איך ניתן להוזיל את עלויות הביטוח ע"י השוואה של הביטוחים שיש להם למול שאר חברות הביטוח המציעות שירות דומה, כמו כן יקבלו התראה על כפל ביטוחים שיש להם ועוד. תחום נוסף שיכלול השרות הינו איתור כלל המוצרים הפנסיוניים בעזרת המסלקה הפנסיונית כך שהגולשים יוכלו במסגרת השירות לצפות בתיק מוצרי הפנסיה ובהתאם להמלצות יוכלו הגולשים לבצע שינויים בתיק ולעבור בקלות בין חברות הביטוח בביטוחי הפנסיה, הגמל, ההשתלמות וביטוחי המנהלים בצורה פשוטה והכל באופן דיגיטלי וידידותי למשתמש.

   סמנכ"ל שיווק והמכירות של וואלה!NEWS, ערן גוטדנקר, אמר כי "נראה שהציבור בישראל מתקשה לעקוב אחר כל השינויים והרפורמות החלים על תחום הפנסיה, אשר הביאו להבדלים משמעותיים בין המסלולים המוצעים על-ידי קרנות הפנסיה וחברות הביטוח. שירות זה ינגיש את הנושא לציבור הרחב בפלטפורמה ברורה וידידותית, לצד תוכן ייחודי באתר ומידע אודות התחום".

   מנכ"ל Robin יוסי ירקוני הוסיף כי "שמחנו לגלות כי וואלה החליטו להרים את הכפפה ולהילחם באדישות הציבור לנושא הפנסיה והביטוחים. הנגשת האפשרות לניהול תחומים אלה ללא צורך במאמץ כלשהו או בידע מקדים, מבטיחים שיפור ומיקסום החיסכון הפנסיוני של הציבור ולהורדת עלויות הביטוח בעשרות אחוזים בשנה".