וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בריזקום תספק לחברת ClearSky Broadband ציוד המוערך בשווי של כ-7.4 מיליון דולר

13.3.2001 / 16:31

ציוד ה-BreezeACCESS של בריזקום יהווה את התשתית האלחוטית לניסיון הפרישה הכלל ארצי של ClearSky

שירות TheMarker.com
ltpgt
בריזקום הודיעה כי חתמה על הסכם עם ClearSky Broadband, ספקית של שירותים אלטרנטיוויים, המתמחה באספקת גישה מהירה לאינטרנט ישירות למשתמשים עסקיים. במסגרת ההסכם צופה ClearSky כי תרכוש מבריזקום ציוד BreezeACCESS בשווי של למעלה מ-7.4 מיליון דולר במהלך שנת 2001.
lt/pgt

ltpgt
ציוד ה-BreezeACCESS של בריזקום יהווה את התשתית האלחוטית לניסיון הפרישה הכלל ארצי של ClearSky. היעד הראשון כולל מתן שירותים ל-27 שווקים ביישובים עירוניים עד סוף שנת 2001, ואפשרות לחיבור מהיר של יישובי הפריפריה הכפריים. הפצת המוצר החלה כבר בדצמבר ותימשך במהלך שנת 2001. חברת WFI, ספקית של פתרונות משולבים, תסייע בתהליך התקנת הרשת.
lt/pgt

ltpgt
ClearSky Broadband, הממוקמת במדינת וושינגטון ונמצאת בתהליכי צמיחה והתרחבות, עוסקת בתקשורת אלחוטית ומציעה טכנולוגיות אלחוטיות בתחום האינטרנט. החברה, שפורשת בימים אלה רשת תקשורת נתונים רחבת פס, מפעילה כבר רשתות באריזונה ובוושינגטון, ומתכננת להרחיב את פעילותה לטקסס, פלורידה ונוודה במהלך ששת החודשים הבאים.
lt/pgt

ltpgt
ClearSky עורכת בימים אלה ניסויים בשלושה שווקים שונים - Yakima ,Tri-Cities WA, ו- WA כולל אזור Scottsdale/Phoenix, עם יותר מ-200 מנויים הממתינים להתחברות לאינטרנט.
lt/pgt

ltpgt
דייב תומס, נשיא ClearSky ציין כי החברה בחרה בשווקי ניסויי אלה בשל אתגרי הפרישה שהם מציבים בפניה. Tri-Cities הינו אזור בו שירותים אחרים כגון מודמים על בסיס כבלים ותשתית DSL אינם זמינים ולכן הוא מהווה מיקום מעולה לפתרון אלחוטי. Yakima הינה קהילה כפרית ללא שירות קיים, קווי או אחר, כך שהחברה מסוגלת למדוד את המהירות ואת הקלות בהן באפשרותה להתרחב באזורים אלה. Scottsdale/Phoenix הינו אזור עירוני גדול עם ריכוז גבוה של ספקי שירות אלחוטי קיימים, כך שהחברה יכולה לבדוק ביסודיות את עניין ההפרעות האלחוטיות".
lt/pgt

ltpgt
ClearSky משתמשת בטופולוגיה סלולרית לצורך הספקת תקשורת מהירה רחבת פס, ללא צורך בתשלום לחברות טלפוניה. הרשתות של ClearSky פועלות בתדר ISM 2.4 GHz שאינו דורש רשיון ונעזרות בטכנולוגית דילוג תדר (frequency hopping) של BreezeACCESS II.
lt/pgt

ltpgt
בריזקום היא ספקית בינלאומית של פתרונות גישה אלחוטית מהירה לאינטרנט. החברה מספקת אלטרנטיווה אלחוטית לפתרונות גישה קווית, כגון DSL ומודמים לכבלים ומאפשרת קישוריות בתוך מבנה ומחוצה לו, כמו גם קישוריות אלחוטית ניידת ונייחת באמצעות ורשתות מקומיות אלחוטיות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully