וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כנס בנושא תגמול עובדים יציג מודלים חדשניים להתמודדות עם מצב השוק

עינב בן יהודה

22.4.2001 / 12:33

מומחי קסלמן פיננסים PwC וקבוצת ניהול האופציות לעובדים בתמיר פישמן: המשבר בנאסד"ק יצר מצב בו ירד ערכן הכלכלי של חבילות התגמול

בכנס בנושא מודלים חדשניים בתגמול עובדים שיקיימו קסלמן וקסלמן PwC וקבוצת ניהול האופציות של בנק ההשקעות תמיר פישמן ושות' ב-30 באפריל 2001 בתל אביב, ייחשפו נתוני סקר מקיף וראשון מסוגו שבחן את נושא תגמול עובדים ומנהלים ואופציות בישראל בחודשים פברואר-מארס 2001.

כמו כן, יוצגו כלים חדשניים לתגמול עובדים, המותאמים למצב החדש שנוצר בעקבות הירידות בנאסד"ק והמשבר בענף ההיי-טק.

לכנס יגיע אד ספיידל, דירקטור חטיבת הייעוץ לתגמול עובדים של PricewaterhouseCoopers בארה"ב, אשר יציג כלי תגמול חדשניים בחברות בצמיחה גבוהה.

הילה חלוץ בן גל, מנהלת תחום תגמול בקסלמן פיננסים PwC, תציג את תוצאות סקר התגמול ויישום ממצאיו. ניר ברונשטיין, מנכ"ל תמיר פישמן ניהול השקעות, ירצה בנושא ניהול תוכניות אופציות לעובדים.

את היום יחתום פאנל בהנחיית אלדד תמיר, מנכ"ל משותף של תמיר פישמן, בהשתתפות יורין וונברג, סמנכ"ל משאבי אנוש בקריאו-סאיטקס, עדי בילדנר, סמנכ"ל משאבי אנוש באינדיגו, נורית בנימיני, סמנכ"ל כספים בקומפיוג'ן, ונורית ברמן, מנכ"ל עמדה.

"היום, יותר מתמיד, חשוב לערוך בחינה מחדש של תוכניות תגמול עובדים ומנהלים בחברות", אומרת חלוץ בן גל. לדבריה, המשבר בנאסד"ק יצר מצב בו ירד ערכן של האופציות שבידי העובדים, וכתוצאה - הקטין את ערכן הכלכלי של חבילות התגמול. לכן, יש לאמץ מכשירי תגמול נוספים, המסייעים בשימור העובד לטווח רחוק ומעניקים לו הזדמנות לצבירת הון.

"בשנים האחרונות, חברות עמדו בפני דרישות שכר גבוהות של עובדים, וכחלק ממאמציהן לשמרם בחברה, לא הקפידו על יישום מדויק של מדיניות התגמול. תוכניות התגמול החדשות יצטרכו להתבסס על מדיניות תגמול מוגדרת, ידועה ומתוקשרת בארגון", מוסיפה חלוץ בן גל.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully