וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ירידה של 20% בהכנסות רפק ברבעון השני לכ-40 מיליון שקל; הרווח הצטמצם ל-3.9 מיליון שקל

גולן פרידנפלד

14.8.2001 / 16:05

הירידה בהכנסות נובעת בעיקר מחולשה בשוק הרכיבים האלקטרוניים אותם מייצרת ארו רפק; הרווח התפעולי הסתכם ב-3.2 מ' ש' - ירידה של 57% מהרבעון המקביל

חברת רפק , המחזיקה ב-49% מיצרנית הרכיבים האלקטרוניים ארו רפק, מדווחת על ירידה של 20% בהכנסות הרבעון השני לכ-40 מיליון שקל, ועל רווח נקי של 3.9 מיליון שקל.

הירידה בהכנסות מיוחסת בעיקר לירידה בהכנסותיה של ארו רפק, שדיווחה כבר במהלך הרבעון הראשון כי הרבעון השני הולך להיות קשה עבורה.

הרווח הגולמי של רפק, באיחוד תוצאות ארו רפק, הסתכם ב-13.1 מיליון שקל, והרווח התפעולי של החברה עמד על 3.2 מיליון שקל, לעומת רווח תפעולי של 7.6 מיליון שקל ברבעון המקביל. הוצאות המכירה, ההנהלה והכלליות הסתכמו ב-9.9 מיליון שקל, ונשארו ברמתן מהתקופה המקבילה אשתקד.

הרכוש השוטף במאזן החברה נכון לסוף המחצית הראשונה של השנה הגיע ל-21 מיליון שקל, לעומת כ-62 מיליון שקל בסוף שנת 2000. עיקר ההפרש נובע מנכסים השייכים לפעילות רפק טכנולוגיות, שהועברה לחברה בורסאית נפרדת ומסתכמת בכ-37 מיליון שקל.

התחייבויותיה השוטפות של רפק הסתכמו ב-44 מיליון שקל, לעומת 52.3 מיליון שקל בסוף השנה שעברה. עיקר הקיטון נובע מירידה באשראים מתאגידים בנקאיים בסך 9.4 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully