וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לייטסקייפ נטוורקס תספק את פלטפורמת ה-XDM שלה לחברת התקשורת הרוסית MGTS תמורת 6 מ' ד'

גתית פנקס

15.8.2001 / 12:00

בין לייטסקייפ ו-MGTS התקשרות קודמת, במסגרתה סיפקה לה לייטסקייפ מרבבי SDH; חברת MGTS מאפשרת גישה לרשת הציבורית עבור ספקי תקשורת אחרים

לייטסקייפ, החטיבה האופטית של חברת אי.סי.איי , הודיעה היום כי היא תספק את פלטפורמת ה-XDM שלה לחברת התקשורת הרוסית MGTS. שווי העסקה מוערך בכ-6 מיליון דולר.

פלטפורמת ה-XDM של לייטסקייפ מציעה לספקי תקשורת מסלול המרה לשירותי פס רחב מהדור הבא, ותמיכה רבת שירותים במסגרת מוצר אחד. חברת MGTS מאפשרת עבור ספקי תקשורת אחרים גישה לרשת הציבורית, והיא תתקין את הפלטפורמה ברשת העירונית שלה. לדברי לייטסקייפ, הפלטפורמה תסייע לחברה הרוסית לצמצם את תופעת צוואר הבקבוק ולאפשר תמיכה בשירותי קול, נתונים ופס רחב אזוריים.

בין החברות יש חוזה קודם

בין לייטסקייפ ו-MGTS התקשרות קודמת, במסגרתה סיפקה לה לייטסקייפ מרבבי SDH. ערן דריאל, מנכ"ל לייטסקייפ, אמר היום כי "השותפות המתמשכת שלנו עם MGTS מבטיחה כי היא תוכל לנצל יכולות מתקדמות כגון DWDM על אותה פלטפרומה, תמיכה במספר רב של פרוטוקולי נתונים, וניהול מלא של הרשת", אמר.

פלטפורמת ה-XDM מספקת שירותי קול, וידיאו ונתונים וניתן לשדרגה באופן חסכוני עד 10Gbps, הן עבור ארכיטקטורת טבעת והן ארכיטקטורת רשת. בשבוע שעבר פירסמה חברת אי.סי.איי, הנסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 440 מיליון דולר, את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של השנה, ובהן פורטו גם דו"חות רווח והפסד חלקיים של לייטסקייפ.

מהתוצאות עולה כי הכנסות החטיבה ברבעון השני היו 55.1 מיליון דולר - עלייה של 3.2% מהכנסות הרבעון הקודם וירידה של 22% מהכנסות הרבעון המקביל. אף שולי הרווח הגולמי של חטיבת לייטסקייפ התרוממו בהשוואה לרבעון הראשון והסתכמו ב-38%. הפסדיה התפעוליים של לייטסקייפ, בנטרול הוצאות חד פעמיות, היו 4.1 מיליון דולר ברבעון השני של השנה - שיפור קל מהפסד תפעולי של 4.4 מיליון דולר שהציגה החברה ברבעון הקודם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully