וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קרן תעוזה השלימה את העסקה במסגרתה תקבל כ-6.8% נוספים ממניות נ.א.ס.ס

אלי דניאל

16.8.2001 / 11:51

כנגד קבלת מניות נ.א.ס.ס תקצה הקרן כ-8.8% ממניותיה לבעלי מניות של נ.א.ס.ס; לצורך העסקה הוערך שווי נ.א.ס.ס בכ-40 מיליון דולר

קרן ההון סיכון הישראלית תעוזה מדווחת היום על השלמת העסקה עם קבוצת בעלי מניות בחברת נ.א.ס.ס (נוירומסקיורל אלקטריקל סטימיולישין סיסטמס) שבמסגרתה רכשה הקרן מבעלי מניות אלה כ-192 אלף מניות בכורה וכ-5,000 מניות רגילות של נ.א.ס.ס המהוות כ-6.8% מהון מניותיה בדילול מלא (כ-8.7% מהמניות לפני דילול). כנגד רכישת המניות, תקצה הקרן לבעלי מניות האמורים, במסגרת הקצאה פרטית, כ-5.68 מיליון מניות של הקרן המהוות כ-8.8% ממניותיה (כ-8.6% ממניות הקרן בדילול מלא).

יצוין, כי עסקת החלפת המניות בוצעה לפי מחיר של 13.7 דולרים למניית נ.א.ס.ס, מחיר המשקף לנ.א.ס.ס שווי שוק של 40 מיליון דולר. בעקבות עסקה זו תחזיק תעוזה בכ-37.2% ממניות נ.א.ס.ס.

קבוצת בעלי המניות בנ.א.ס.ס עמם התבצעה העסקה כוללת, בין היתר, את Israel Industrial Resources Fund, חברת אקוואריוס וחברת DZ Resources. ככל הידוע, תייצג DZ Resources את כל קבוצת בעלי המניות באסיפות הכלליות של הקרן.

כמו כן, הצדדים הסכימו ביניהם כי במקרה של מכירת נ.א.ס.ס, או בכל מקרה של מיזוג או ארגון מחודש או מכירת עיקר נכסיה, לפי מחיר שיעלה על שווי חברה של 50 מיליון דולר, תשלם תעוזה לבעלי המניות האמורים סכומים נוספים עבור מניותיהם בנ.א.ס.ס. לחילופין, בעלי המניות הללו יוכלו לקבל מניות נוספות של תעוזה במקום לקבל סכומים כספיים נוספים.

בנוסף, בעלי מניות נ.א.ס.ס יהיו מנועים, למשך תקופה של שנה, מלמכור את מניות תעוזה שיקבלו בעסקה. למשך תקופה נוספת של שנתיים נקבעה מכסה מקסימלית של מניות תעוזה שבעלי המניות החדשים יוכלו, אם ירצו בכך, למכור במסגרת המסחר בבורסה.

נ.א.ס.ס. עוסקת בפיתוח מערכות לשיקום ולשיפור איכות החיים של נפגעי אירוע מוחי, שיתוק מוחין, פגיעות ראש טראומטיות ונפגעי חוט שדרה. המערכות מבוססות על טכנולוגיה שפיתחה החברה, המאפשרת העברת גירוי חשמלי פונקציונלי (FES) בעזרת מערך אלקטרודות, המשולבות בתושבת ייעודית, ומחוברות ליחידת בקרה ממוחשבת ניידת.

בעלי המניות הנוספים בנ.א.ס.ס הם בנק ABN-AMRO האירופאי, Life Sciences Partners שהינה קרן הון סיכון הולנדית המתמחה בתחום מדעי החיים, חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון ודאו כימיקלס.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully