וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בית המשפט הפדרלי לערעורים דחה היום את בקשת מיקרוסופט לדחות את המשך הדיון בתביעתה

רונן סרברניק

17.8.2001 / 18:09

הפסיקה מאפשרת למשרד המשפטים האמריקאי להמשיך את הצגת הטיעונים כנגד מיקרוסופט בבית משפט מחוזי

בית המשפט הפדרלי לערעורים דחה היום את בקשת מיקרוסופט לדחות את המשך הדיון בתביעתה, עד אשר יחליט בית המשפט העליון אם לדון בתיק. הפסיקה מאפשרת למשרד המשפטים האמריקאי להמשיך את הצגת הטיעונים כנגד מיקרוסופט בבית משפט מחוזי.

לפני שבועיים מיקרוסופט ביקשה מבית המשפט לערעורים לדחות את העברת התיק לערכאה הנמוכה, עד אשר יפסוק בית המשפט העליון בנושא. בית המשפט העליון, שנמצא בפגרת קיץ, לא ידון בתיק עד אוקטובר.

המהלך הגיע בעוד מיקרוסופט מזדרזת להתחיל בשיווק חלונות XP, הגירסה החדשה של מערכת ההפעלה שלה, שתושק ב-25 באוקטובר, ובעוד יועצי החברה מודאגים מצו מניעה שבית המשפט עשוי להטיל.

בית המשפט לערעורים קבע פה אחד בפסיקתו מחודש יוני, לאשר מרכיבי מפתח בפסיקת השופט ג'קסון. במקביל, דחה בית המשפט לערעורים את המלצתו של ג'קסון לפירוק מכיוון שלא ניהל שימועים בנוגע לאופן הפירוק והשלכותיו. בית המשפט לערעורים גם פסל את ג'קסון מאחר שדיבר עם העיתונות במהלך המשפט - צעד חמור של התנהגות לא נאותה. מיקרוסופט טוענת כי ג'קסון דיבר עם העיתונות עוד בספטמבר 1999, לפני שנתן את פסיקתו בנוגע להתנהלות הלא חוקית של החברה, ועל בסיס טענה זו - כל פסיקתו פסולה.

כעת ניתנה הזכות למשרד המשפטים האמריקאי להעביר את התיק מבית המשפט הפדרלי לערעורים אל אחד מבתי המשפט המחוזיים, ולהמשיך בהצגת טיעוניהם - הפסד כואב באחת מהמערכות הרבות אשר מרכיבות את התיק אשר מתנהל מזה 4 שנים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully