וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קבוצת חייל שבראשות יוסי מימן תצטרף לגרעין השליטה בפורמולה

גולן פרידנפלד

20.8.2001 / 17:11

העסקה עשויה להיחתם בימים הקרובים כך נודע ל- TheMarker.com; דני גולדשטיין, יו"ר פורמולה: מגעים מתנהלים כל הזמן, גם עם קבוצת חייל

המשא ומתן בין קבוצת חייל , שבשליטת יוסי מימן, לפורמולה "מתחמם" ואמור להיסגר בימים הקרובים, כך שמבנה השליטה בפורמולה עתיד להשתנות, כך נודע ל-TheMarker.com. ההערכות בשוק ההון הן כי חייל אחזקות תשלים רכישת השליטה בחברת יסקל (בה היא מחזיקה ב-7%) תמורת כ-20 מיליון דולר, ולאחר שזו תושלם תתבצע רכישת חלק מגרעין השליטה בפורמולה.

המשא ומתן בין קבוצת חייל לפורמולה דווח לבורסה ב-1 למאי השנה, וחייל הודיעה כי היא מנהלת מגעים ראשוניים עם בעלי מניות בפורמולה לצורך רכישה של החזקותיהם בפורמולה. הנתון המעניין בהודעה היה כי הרכישה תתבצע באמצעות חברה הקשורה לחייל.

חייל הודיעה בראשית מארס השנה כי בכוונתה לרכוש את השליטה ביסקל (50.1%) תמורת כ-23מיליון דולר לפי מחיר של 65.6 שקלים למניה, הגבוה ב-87% ממחיר השוק.

דני גולדשטיין, יו"ר הדירקטוריון בפורמולה, מסר "מגעים מתנהלים כל הזמן, גם עם קבוצת חייל". מנכ"ל יסקל, שמעון לסר, מסר כי המגעים למכירת השליטה בחברה מתקיימים עם חייל אחזקות, אולם לא הסכים למסור פרטים נוספים.

בפורמולה מחזיקים האחים גולדשטיין (18%), חברת מחשוב ישיר (6%) ויצחק תשובה (4.7%). שווי השוק של פורמולה מסתכם ב-695 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully