וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל טבע ממנה לו סגנים חדשים

שלומי שפר

7.3.2007 / 19:27

ג'ורג' בארט יכהן כמשנה למנכ"ל לשווקים פרמצבטיים גלובליים ואמיר אלשטיין יכהן כמשנה למנכ"ל, משאבים גלובליים

כשבוע לאחר שנכנס באופן רשמי להנהלת טבע כמנכ"לה החדש, כבר מבצע שלמה ינאי מינויים בכירים מאוד בחברה. חברת הודיעה לפני דקות אחדות על מינויים חדשים בהנהלת החברה, שיהוו חלק ממשרד מנכ"ל החברה.

ג'ורג' בארט, נשיא ומנכ"ל טבע צפון אמריקה, יכהן מעתה גם בתפקיד המשנה למנכ"ל, שווקים פרמצבטיים גלובליים (EVP, Global Pharmaceutical Markets). אמיר אלשטיין, סמנכ"ל בכיר למוצרים ייחודיים, יכהן מעתה גם בתפקיד המשנה למנכ"ל, משאבים גלובליים. (EVP, Global Resources). מינויים אלו נועדו להגביר את האפקטיוויות הניהולית ולשפר את היערכות החברה לביסוס מעמדה של טבע כמובילת שוק בתעשיית הבריאות.

"לשניים ניסיון רב ויכולות ייחודיות"

שלמה ינאי, נשיא ומנכ"ל טבע: "אני שמח למנות את אמיר אלשטיין וג'ורג' בארט כמשנים למנכ"ל. אמיר וג'ורג' מביאים עימם ניסיון רב ויכולות ייחודיות, אשר תרמו רבות להצלחת טבע עד היום, ויסייעו לי בהובלת טבע להישגים נוספים ובהתמודדות עם האתגרים העומדים בפנינו."

במסגרת תפקידו המורחב של ג'ורג' בארט ייכללו איתור הזדמנויות לצמיחה; אסטרטגיות יישומיות לשמירה ולפיתוח היתרון התחרותי; תיאום אינטגרציית רכישות בתחומי השווקים; ומיצוי סינרגיות חוצות שווקים.

במסגרת תפקידו המורחב של אמיר אלשטיין ייכללו תיאום תהליכי האופטימיזציה במערכות הטכנולוגיה, הייצור והאספקה הגלובליות; אסטרטגיות יישומיות ותיאום אינטגרציית רכישות בתחומי המשאבים הגלובליים; וכן מערכות המידע והבקרה של החברה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully