וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תעוזה: החברה הבת נ.א.ס.ס תבצע גיוס הון פרטי לפי שווי חברה של 250 מ' ד'

אלי דניאל

26.8.2001 / 15:52

תגייס 25 מיליון דולר תמורת הקצאה של 10% ממניותיה; ל-TheMarker.com נודע כי החברה חתמה על הסכם ליווי בנקאי עם בנק HSBC

חברת נ.א.ס.ס. הישראלית (נוירומוסקולר אלקטריקל סטימולישן סיסטמס), המוחזקת בשיעור של כ-37% ע"י קרן תעוזה, התקשרה עם בנק ההשקעות HSBC אשר יבדוק עבור החברה אפשרויות של הנפקה ציבורית ושילוב חברות בין לאומיות.

בינתיים, בשל תנאי השוק הנוכחיים אשר אינם מאפשרים הנפקה ציבורית, מתכוונת נ.א.ס.ס. לבצע בחודשים הקרובים הנפקה פרטית גדולה במסגרתה היא תקצה כ-10% ממניותיה בתמורה ל-25 מיליון דולר. גיוס הון זה צפוי להתבצע בסיועו של בנק HSBC.

נ.א.ס.ס., אשר משרדיה ממוקמים ברעננה, עוסקת בפיתוח מערכות לשיקום ולשיפור איכות החיים של נפגעי אירוע מוחי, שיתוק מוחין, פגיעות ראש טראומטיות, נפגעי חוט שידרה ופגיעות דומות. המערכות מבוססות על טכנולוגיה, המאפשרת העברת גירוי חשמלי פונקציונלי בעזרת מערך אלקטרודות, המשולבות בתושבת ייעודית, ומחוברות ליחידת בקרה ממוחשבת ניידת. היחידה מפעילה רצף מתוזמן של גירויים, המיועד להפעיל את השרירים לצורך תרגול טיפולי או תפקודי. הצורך בפתוח מערכות אלו נוצר על מנת למצות את פוטנציאל השיקום של המטופלים.

המוצר הראשון של נ.א.ס.ס. הינו ה-HandMaster המיועד להפעלה של שרירי היד המשותקים. מוצר זה קיבל את אישור ה-FDA בארה"ב, ה-CE באיחוד האירופי ואת אישור משרד הבריאות בישראל והוא החל כבר להימכר. כמו כן, לאחרונה אושרה בארה"ב גם לשימוש תפקודי על ידי נפגעי חוט שדרה. בנוסף, לנ.א.ס.ס. פטנטים רשומים בארה"ב, באירופה ובמקומות אחרים בעולם.

נ.א.ס.ס. נמצאת בשלבים ראשונים של שיווק מוצריה. לנ.א.ס.ס. חברת בת העוסקת בפעילות שיווק באירופה ומחזיקה חברות בנות נוספות העוסקות בשיווק המוצרים בשבדיה ובהולנד. בארצות הברית יש לנאסס משרד ובכוונתה להתחיל במכירות בשנה הבאה. בנ.א.ס.ס. מועסקים כיום כ- 65 עובדים, מתוכם 35 בישראל.

סטיוארט מילמן, מנהל מחלקת ההשקעות וייעוץ בבנק HSBC, מסר ל- TheMarker.com כי "אני מאמין כי נ.א.ס.ס. מביאה לשוק טכנולוגיה חדשה אשר עתידה לחולל מהפיכה בתחום השיקום. החברה מעוררת התעניינות רבה בקרב חברות בין לאומיות בתחום, ואני סבור כי השילוב עם HSBC נותן לחברה אפשרות פריצה לשוק העולמי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully