וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מירלנד סיכמה את 2006 עם רווח של 30 מיליון דולר והון עצמי של 366 מיליון דולר

אפרת נוימן

18.3.2007 / 12:47

לפני ארבעה חודשים גייסה מירלנד 260 מיליון דולר בבורסה של לונדוןחברת מירלנד, המרכזת את השקעות הנדל"ן ברוסיה של קבוצת פישמן, דיווחה בסוף השבוע על תוצאות 2006. הרווח הנקי השנתי הסתכם בכ-30 מיליון דולר, לעומת 3 מיליון דולר בין נובמבר 2004 לדצמבר 2005, והוא נבע בעיקר מעלייה בהערכת השווי של נכסים.מירלנד, שהונפקה לפני ארבעה חודשים בבורסה המשנית בלונדון (AIM), ובעלי מניותיה הגדולים נכללות , ו (כולן חברות ציבוריות בשליטת פישמן), גייסה אז 260 מיליון דולר. החברה ציינה כי כ-16 מיליון דולר מכספי ההנפקה כבר שימשו לרכישת פרויקט במוסקווה. מירלנד הוסיפה כי מרכז הקניות הראשון הגיעה לשלב הסיום, והוא ייפתח בחודש הבא.בסוף 2006 היה ההון העצמי של מירלנד 366 מיליון דולר, לעומת 6.6 מיליון דולר ב-2005, כשעיקר הגידול מיוחס לכספי ההנפקה והמרת הלוואת בעלים להון. סך המאזן הסתכם ב-476 מיליון דולר.בשלב זה, כולל תיק הנכסים של החברה 8 פרויקטים בשלבי פיתוח שונים בתחומי המשרדים, המסחר הקמעונאי והמגורים במוסקווה, סנט פטרסבורג, יארוסלבל וסאראטוב.מנכ"ל מירלנד, משה מורג, אמר כי החברה ממשיכה להרחיב ולגוון את תיק הנכסים באמצעות השקעה בערי שדה גדולות אחרות בנוסף למוסקבה, שבהן אוכלסיה מעל 500 אלף איש. מורג הוסיף כי החברה בוחנת כניסה להשקעה בתחומי נדל"ן מניב נוספים, כמו לוגיסטיקה ומלונאות. מאז ההנפקה התרוממה מניית מילרנד בכ-10% למחיר של 528 פני, שמשקף לחברה שווי שוק של 1.03 מיליארד דולר.ביום שישי, בו פורסמו התוצאות, כמעט שלא נרשם מסחר במניה, שהתממשה ב-0.4%.


והוא נבע בעיקר מעלייה בהערכת השווי של נכסים. מירלנד שהונפקה לפני ארבעה חודשים בבורסה המשנית בלונדון )AIM( ובעלי מניותיה הגדולים הם כלכלית ירושלים, מבני תעשייה ודרבן, גייסה אז 260 מיליון דולר. החברה ציינה כי כו16 מיליון דולר מתוך כספי ההנפקה כבר שימשו לרכישת פרוייקט במוסקווה. מירלנד גם הוסיפה כי מרכז הקניות הראשון הגיעה לשלב הסיום והוא ייפתח בחודש הבא. בסוף 2006 היה ההון העצמי של מירלנד 366 מיליון דולר )לעומת 6.6 מיליון דולר בו2005( כשעיקר הגידול מיוחס לכספי ההנפקה והמרת הלוואת בעלים להון. סך המאזן הסתכם בו476 מיליון דולר. בשלב זה, כולל תיק הנכסים של החברה שמונה פרוייקטים בשלבי פיתוח שונים בתחומי המשרדים, המסחר הקמעונאי והמגורים במוסקבה, סנט פטרסבורג, יארוסלבל וסאראטןב. מנכ"ל מירלנד משה מורג אמר כי החברה ממשיכה להרחיב ולגוון את תיק הנכסים באמצעות השקעה בערי שדה גדולות אחרות בנוסף למוסקבה שבהן אוכלסיה מעל 500 אלף איש. מורג הוסיף כי החברה בוחנת כניסה להשקעה בתחומי נדל"ן מניב נוספים כמו לוגיסטיקה ומלונאות. מאז ההנפקה התרוממה מניית מילרנד בכו%10 למחיר של 528 פני שמשקף לחברה שווי שוק של 1.03 מיליארד דולר. ביום שישי בו פורסמו התוצאות כמעט ולא נרשם מסחר במניה שהתממשה בו%0.4

והוא נבע בעיקר מעלייה בהערכת השווי של נכסים. מירלנד שהונפקה לפני ארבעה חודשים בבורסה המשנית בלונדון )AIM( ובעלי מניותיה הגדולים הם כלכלית ירושלים, מבני תעשייה ודרבן, גייסה אז 260 מיליון דולר. החברה ציינה כי כו16 מיליון דולר מתוך כספי ההנפקה כבר שימשו לרכישת פרוייקט במוסקווה. מירלנד גם הוסיפה כי מרכז הקניות הראשון הגיעה לשלב הסיום והוא ייפתח בחודש הבא. בסוף 2006 היה ההון העצמי של מירלנד 366 מיליון דולר )לעומת 6.6 מיליון דולר בו2005( כשעיקר הגידול מיוחס לכספי ההנפקה והמרת הלוואת בעלים להון. סך המאזן הסתכם בו476 מיליון דולר. בשלב זה, כולל תיק הנכסים של החברה שמונה פרוייקטים בשלבי פיתוח שונים בתחומי המשרדים, המסחר הקמעונאי והמגורים במוסקבה, סנט פטרסבורג, יארוסלבל וסאראטןב. מנכ"ל מירלנד משה מורג אמר כי החברה ממשיכה להרחיב ולגוון את תיק הנכסים באמצעות השקעה בערי שדה גדולות אחרות בנוסף למוסקבה שבהן אוכלסיה מעל 500 אלף איש. מורג הוסיף כי החברה בוחנת כניסה להשקעה בתחומי נדל"ן מניב נוספים כמו לוגיסטיקה ומלונאות. מאז ההנפקה התרוממה מניית מילרנד בכו%10 למחיר של 528 פני שמשקף לחברה שווי שוק של 1.03 מיליארד דולר. ביום שישי בו פורסמו התוצאות כמעט ולא נרשם מסחר במניה שהתממשה בו%0.4.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully