וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מוצרי הבדיקה וניטור ביצועים של מרקורי יותקנו במערכות ניהול הלקוחות של PeopleSoft

נטע יעקבי

27.8.2001 / 20:40

המוצרים בוחנים את ביצועי היישומים השונים ע"פ קריטריונים של זמן תגובה, אבטחה ויכולת פעולה הדדית עם מחשבים אחרים. מטרת הבדיקה לזהות תקלות ולמנוע אותן

חברת מרקורי הודיעה היום כי מוצרי הבדיקה וניטור הביצועים שלה יתמכו במערכות ניהול הלקוחות (CRM) של חברת PeopleSoft, המבוססות על רשת האינטרנט. מוצריה של מרקורי יתרמו לשיפור ביצועי המערכות של PeopleSoft והם יותקנו בכל היישומים הקשורים במערכת.

מוצרי ה-QuickTest וה-WinRunner בוחנים את ביצועי היישומים השונים על פי קריטריונים נבחרים: זמן הפעולה והתגובה, מרגע שנשלחה ממחשב הלקוח ועד לקבלת המידע המבוקש, יכולת היישום להתאים עצמו לפעולות שונות, אבטחה, יכולת פעולה הדדית עם מחשבים אחרים ועוד.

הבדיקה נעשית לפני התקנת היישום אצל הלקוח בכדי למנוע תקלות אפשריות לאחר התקנתו. בנוסף, לאחר התקנת היישום מנטר מכשיר בדיקה נוסף, ה-LoadRunner, את ביצועי היישום, על מנת לאתר בזמן הקצר ביותר צווארי בקבוק ולהקטין את מחזורי הבדיקה, העלויות ולשפר את הביצועים אצל הלקוחות.

מרקורי מנהלת קשר ותיק למדי עם חברת PeopleSoft, מאמצע שנות התשעים, ושתי החברות עובדות בצורה צמודה על תוכניות שונות. PeopleSoft עושה שימוש במוצרי הבדיקה של מרקורי ליישומים פנימיים, וכן במוצרים שהיא מוכרת. מלבד PeopleSoft, מרקורי מנהלת שותפויות עסקיות עם ספקיות מערכות ניהול לקוחות נוספות כגון SAP, Oracle, Siebel.

וכמו על מנת להוכיח את שיתוף הפעולה בין שתי החברות, הודיעה היום חברת Allegis Group, העוסקת בניהול כוח אדם ואאוטסורסינג של פתרונות למערכות מידע, כי שידרגה את מערכת ה-PeopleSoft שברשותה לגירסה משופרת, בתמיכת מוצרי הבדיקה של מרקורי. הטכנולוגיה של מרקורי פעלה לאיתור כל הבעיות האפשריות והביאה למעבר חלק לגירסה המשופרת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully