וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאומי קארד וכ.א.ל ינפיקו מסטרקארד; ישראכרט תנפיק ויזה

הארץ

28.8.2001 / 7:45

לאומי קארד הודיעה אתמול כי תתחיל היום להנפיק כרטיסי מסטרקארד ללקוחותיה. כ.א.ל וישראכרט הודיעו כי יתחילו לשווק את הכרטיסים בספטמבר

מאת עמית שרביט ומיכל סבו

חברות כרטיסי האשראי כ.א.ל, לאומי קארד וישראכרט יוכלו להנפיק ולסלוק כרטיסי אשראי של ויזה ומסטרקארד בהתאמה. המשמעות, למעשה, היא צעד נוסף לקראת פתיחת שוק כרטיסי האשראי לתחרות.

לאומי קארד המנפיקה כרטיסי ויזה, הודיעה אתמול כי תתחיל היום להנפיק כרטיסי מסטרקארד ללקוחותיה. כ.א.ל וישראכרט הודיעו כי יתחילו לשווק את הכרטיסים בספטמבר.

לאומי התחילה להנפיק את כרטיס לאומי ויזה בתחילת 2001. מהחברה נמסר כי מספר כרטיסי לאומי ויזה מסתכם ב-650 אלף, וכי החברה קשורה בהסכמי סליקה עם כ-18,500 בתי עסק ומחזיקה בנתח של כ-35% משוק הסליקה של ויזה.

מנכ"ל לאומי קארד, אריה היילוייל, אמר כי המותג העיקרי של החברה יישאר ויזה. הנפקת מסטרקארד תאפשר ללאומי קארד להיכנס לתחום הסליקה של עסקות מסטרקארד.

לאומי מסטרקארד אינו מאפשר ביצוע עסקות תשלומים ואשראי במעמד הרכישה בבית העסק. מהחברה נמסר כי היא מציעה בשלב זה פריסה אוטומטית לשלושה תשלומים של כל רכישה המתבצעת בישראל ל-60 אלף הלקוחות הראשונים, וכי לקוחות שיבחרו לבצע עסקת תשלומים וקרדיט יוכלו לפנות ישירות לחברת האשראי.

לאומי קארד הודיעה כי היא עתידה לקיים מסע פרסום באמצעות פרסום מקאן קשר בראל לכרטיסי האשראי לאומי מסטרקארד, ואולם עדיין לא נקבע מועד לתחילתו.

תשלובת ישראכרט מתחילה במסע פרסום בטלוויזיה, ובו יוצג כרטיס הוויזה החדש. מסע הפרסום בתקציב מדווח של כ-500 אלף דולר הוכן על ידי פרסום שלמור אבנון עמיחי ומציג את ארבעת הכרטיסים שתשווק התשלובת - ישראכרט, מסטרקארד, אמריקן אקספרס וויזה. מסע הפרסום ילווה בסיסמה "ליהנות מהחיים".

דוברת כ.א.ל אמרה אתמול כי החברה תתחיל במסע פרסום כאשר "המוצר יהיה שלם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully