וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חייל אחזקות תרכוש את השליטה ביסקל באמצעות פויכטונגר השקעות

אלי דניאל

29.8.2001 / 13:50

רכשה אתמול כ-11.5% ממניות יסקל בתמורה לכ-21.3 מיליון שקל; במהלך החודש הקרוב צפויה פויכטונגר השקעות להגדיל את החזקותיה ביסקל ל-25%

שבוע לאחר שהשלימה את רכישת השליטה בפויכטונגר השקעות , ביחד עם משב תעשיות , מבצעת חייל אחזקות צעד נוסף לקראת רכישת השליטה ביסקל , רכישה שאמורה להתבצע במספר שלבים.

אתמול רכשה פויכטונגר השקעות מבעלי השליטה ביסקל - שמעון לסר, אמנון כסלו, אהוד כסלו, שמואל כסלו, אורית כסלו, שמואל שפר ונתי פריד - למעלה מ-325 אלף מניות של יסקל המהוות כ-11.5% מהונה המונפק. העסקה בוצעה לפי מחיר של 65.6 שקלים למניה, מחיר הגבוה בכ-89% ממחיר המניה בבורסה. בסך הכל העבירה פויכטונגר השקעות לידי בעלי השליטה ביסקל סך של כ-21.3 מיליון שקל.

כמו כן, ביסקל מציינים כי פויכטונגר השקעות מסרה לחברה על כוונתה לרכוש מבעלי מניות אחרים כ-380 אלף מניות נוספות של יסקל המהוות כ-13.4% מהון המניות. רכישה זו אמורה להתבצע במהלך החודש הקרוב. על פי ההערכות עשויה פויכטונגר השקעות לרכוש את מלוא החזקות בית השקעות אלטשולר שחם ביסקל.

יצוין, כי בין בעלי השליטה הנוכחיים ביסקל לבין פויכטונגר השקעות הושגה הסכמה לגבי הגדלת החזקותיה של פויכטונגר השקעות בחברה, כך שאלה יסתכמו בלמעלה מ-50% מהמניות. הגדלת החזקותיה של פויכטונגר השקעות ביסקל תבוצע באחת משתי דרכים - הצעת רכש או הקצאה פרטית.

בנוסף, הצדדים הסכימו כי שמואל כסלו, שמואל שפר והוד כסלו יתפטרו מדירקטוריון החברה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully