וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גם באדלר חומסקי & ורשבסקי GREY עוברים לעבוד בשיטת הקבוצות

ענת ביין

29.8.2001 / 16:25

כל קבוצה תפעל כמיני משרד פרסום; ראובן אדלר: "המהלך נובע מגידול בהיקף העבודה והמצב הכלכלי"; קיצוצים צפויים, אבל בשוליים

בעוד מספר שבועות יתחיל תהליך ארגון מחדש במשרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי GREY. במסגרת התהליך, יעבור המשרד לפעילות על פי חלוקה לקבוצות עבודה קטנות, שתפעל כל אחת כ"מיני משרד פרסום", הכולל תקציבאי, קופירייטר, מנהל קריאייטיב וארט דיירקטור. הפלנינג והסטודיו ימשיכו לתפקד כמחלקות נפרדות, המעניקות שירותים לכל קבוצות העבודה.

לדברי ראובן אדלר, מבעלי המשרד, "הגידול בכמות התקציבים הביא להגדלת מצבת כוח האדם ושטח המשרד, והבנו שהעסק יוצא מכלל שליטה. בגלל שאנחנו מטפלים בתקציבי ריטייל כמו סקאל והום סנטר, הדורשים עבודה סביב השעון, אנשים עבדו הרבה מאוד שעות ומצאנו עצמנו עושים טעויות קטנות ומטופשות".

בצד הצורך לייעל את דרך העבודה, מסביר אדלר, תסייע השיטה החדשה להתמודד טוב יותר עם המיתון הקשה. "המצב לא טוב" הוא אומר, "ואני לא רואה את האור בקצה המנהרה. אני חושב שדווקא בגלל שמצבנו טוב, זה הזמן להתכונן לזמנים קשים ולעשות שינויים. הרה ארגון יעלה באופן טבעי את השומן החוצה, וכנראה שיהיה בלתי אפשרי להימנע מקיצוצים". עם זאת, לדבריו, הקיצוצים ייעשו בעיקר בשוליים, ואילו אנשי המקצוע הבכירים לא צפויים להיפגע.

שיטת העבודה בקבוצות נהוגה היום בגרסאות כאלה ואחרות בכמה משרדי פרסום גדולים, ביניהם: מק'אן קשר בראל, גלר נסיס ד'ארסי, פוגל לוין וגיתם BBDO. באדלר חומסקי & ורשבסקי GREY החל המהלך להתגבש כבר בתחילת 2000, בליווי היועץ הארגוני שמואל מרחב. לאחר בדיקות של מודלים הפועלים בחו"ל ובארץ, הוחלט על מבנה פעילות המותאם למשרד, שנמצא בימים אלה בשלבי גיבוש סופיים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully