וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נחמה נאלץ לעזוב את הפועלים שלא ביוזמתו

שלומי שפר

22.4.2007 / 18:23

כך עולה ממסמך שהגיש היום בנק הפועלים לבית המשפט. שלמה נחמה כיהן כיו"ר הבנק משך קרוב לעשור

שלמה נחמה נאלץ לעזוב את תפקידו בבנק הפועלים שלא ביוזמתו, כך עולה מנוסחת הסכם הפשרה שהגיש היום בנק הפועלים לבית המשפט. זאת, במסגרת תביעה נגזרת שהוגשה נגד הבנק, בעקבות הבונוסים החריגים שקיבלו ראשי הבנק בגין שנת 2005.

מהמסמך עולה כי תקופת ההסתגלות שתשולם לנחמה עומדת על שנה, כפול מהתקופה שהוגדרה בחוזה שלו ועומדת על חצי שנה. על פי ההסכם, במקרה שהפסקת העבודה תהיה שלא ביוזמתו של נחמה, הרי שתקופת ההסתגלות תהיה כפולה מזו שהוסכם עליה.

בכל זאת - לא פוטר

בענף הבנקאות טוענים הערב כי למרות שמדובר בתקופת הסתגלות כפולה ולמרות שהפסקת העבודה היתה שלא ביוזמתו של נחמה, הרי שאין מדובר בפיטורים. בענף מעריכים כי בפגישה שנערכה בין השניים לפני חמישה שבועות העלתה שרי אריסון את השאלה מתי מתכוון נחמה לפרוש מתפקידו.

לפי ההערכות, נחמה יכול היה להמשיך בתפקיד לו רצה בכך, ואולם הוא החליט - בהסכמה עם אריסון - כי יפרוש בקרוב, תוך הסכמה על מועד הפרישה ועל התנאים.

נחמה כיהן כיו"ר בנק הפועלים משך קרוב לעשור. בשבועות האחרונים הפחית באופן משמעותי את פעילותו בבנק ולאחרונה אף שהה בחו"ל תקופה מסוימת. דני דנקנר צפוי להחליף את נחמה בתפקיד; כסגנית היו"ר תכהן עירית איזקסון.

בבנק סירבו להגיב לידיעה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully