וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סיטי מאמין באמדוקס

אלי שיצר

26.4.2007 / 11:38

לקראת דו"חות אמדוקס הלילה, סיטי מעריך את המניה ב-27% מעל המחיר בשוק. מריל לינץ' צופה לה הכנסות של 100 מ' ד' בשנה

רגע לפני שאמדוקס מפרסמת את תוצאותיה לרבעון הראשון - השני הפיסקלי של החברה - היום אחרי המסחר, בסיטי (לשעבר סיטיגרופ) חזרו על מחיר יעד שאפתני למניה - 47 דולר, כ-27% מעל מחירה בשוק.

לעומתם, במריל לינץ' שמרנים מעט יותר, אולם גם הם מעניקים מחיר יעד גבוה למדי, של 43 דולר - כ-16% מעל מחירה בשוק.

ביום שישי הודיעה אמדוקס, ענקית תוכנות הבילינג וניהול קשרי הלקוחות, על חוזה המשך עם AT&T, בהיקף משמעותי. צוות האנליסטים של מריל ובראשו טל ליאני, העריך את היקף החוזה החדש עם ענקית הטלקום AT&T בלפחות 100 מיליון דולר לשנה. זאת, משך 7 שנים, עם פוטנציאל לעבור את רף המיליארד דולר במצטבר.

האנליסט אשווין שירויקאר מסיטי מציין כי אמדוקס ממוצבת חזק בשוק הבילינג. כעת, לאחר החוזה עם AT&T היא מהווה את הבחירה המועדפת שלו מבין שלוש החברות הגדולות בתחום - אמדוקס, קונברג'יס ו-CSG.

החוזה עם AT&T הרגיע

אמדוקס מתמחה בפיתוח ובאספקה של תוכנות ושל שירותים למפעילות טלקום, עבור הטיפול בלקוחותיהן. עיקר הכנסותיה נובע מחוזים ארוכי טווח לאספקת תוכנות ושירותי בילינג (חיוב) למפעילות הטלקום, אולם בסל מוצריה ניתן למנות גם תוכנות לניהול קשרי לקוחות (CRM) ולניהול הזמנות, מערכות תמיכה תפעוליות (OSS) וכן יישומים לניהול ולמכירת תוכן דיגיטלי.

בסיטי ציינו כי כאשר אמדוקס הורידה בינואר את התחזית שלה לתוצאות הכספיות בהמשך השנה, חלק מהמשקיעים העריך עדיין כי ההנחיות לא מספיק שמרניות וכי ירידה נוספת בהכנסות עלולה להסתתר בהמשך השנה.

אולם החתימה על החוזים האחרונים, בהם החוזה עם ענקית הטלקום AT&T, תוביל לדעתו של שירויקאר לתוצאות כספיות חזקות בשנת 2008. שירויקאר ציין שהוא רואה עליות במחיר המניה (אפסייד), בעיקר בטווח הבינוני.

גם טל ליאני הצטרף לדעתו של שירויקאר, כאשר הוא המליץ על אמדוקס בעיקר לטווח הארוך. בטווח הקצר, צפויה לדעתו אף ירידה בצבר ההזמנות של החברה, בהנחה שהעסקה עם AT&T נחתמה לאחר סיום הרבעון.

היום, לאחר סיום המסחר בוול סטריט, צפויה אמדוקס לפרסם את תוצאותיה הכספיות לרבעון שהסתיים בסוף מארס. לפני שלושה חודשים העריכה החברה כי תרשום הכנסות של 705 מיליון דולר ורווח לפני הפחתות חד פעמיות והוצאות על אופציות (פרופורמה) של 51-49 סנט למניה, כאשר הרווח הנקי צפוי להיות 39-35 סנט למניה.

האנליסטים, בממוצע, מצפים מאמדוקס להכנסות של 705 מיליון דולר ורווח פרופורמה של 50 סנט למניה.

מניית אמדוקס איבדה מתחילת השנה כ-4.7%, למחיר של כ-37 דולר, המשקף לחברה - הנסחרת בבורסת ניו יורק - שווי שוק של כ-7.7 מיליארד דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully