וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עזיבת גלברד את בזק תסוכם כבר היום

ערן גבאי

30.4.2007 / 4:10

בבזק מנסים להימנע מהליך של פיטורים שיחייב שימוע שיימשך זמן רב - וישחיר עוד יותר את החברה ובכיריה

ניסיון להגיע לסיכום בין דירקטוריון בזק לבין המנכ"ל יעקב גלברד על עזיבתו את החברה. ההשתחררות מהסכם ההעסקה של גלברד אינה קלה כלל, מכיוון שבהסכם עומדות לזכותו כמה נקודות שמקשות מאוד על הדירקטוריון להגיע להבנה עם גלברד על עזיבתו. ניסיון של הדירקטוריון לכפות מהלך פיטורים על המנכ"ל יחייב שימוע, וצפוי להימשך זמן רב ולהשחיר עוד יותר את החברה ובכיריה.

דירקטוריון בזק יתכנס הבוקר בנוכחות הנציגים הזרים של אייפקס וקבוצת סבן מתוך כוונה להגיע עד אז עם גלברד לסיכום על עזיבתו. ההערכה היא שההודעה על עזיבתו של גלברד קרובה, ובדירקטוריון מתכוונים להתחיל לחפש לו מחליף באמצעות ועדה חדשה לאיתור מנכ"ל.

בישיבה מתכוונים אנשי בזק לדון באופן מעמיק בממצאי הדו"ח הסופי של הבודק החיצוני שמונה לחברה, עו"ד יורם דנציגר. בדירקטוריון יעשו כל מאמץ כדי לעמוד באמות המידה שהרשות לניירות ערך כופה על החברה, זאת במטרה למנוע ממנה כל ניסיון לפתוח בחקירה נגד החברה ובכיריה.

סטיבן גרבינר מראשי אייפקס ואדם צ'סנוף, המנהל הבכיר בקבוצת סבן, יטלו חלק בישיבת הדירקטוריון, שמוגדרת כמכרעת לעניין הפרשות החשבונאיות והכשלים. קבוצת אייפקס היתה הראשונה לדרוש את פיטוריו של גלברד כבר לפני שפורסמו מסקנות דו"ח הביניים של דנציגר. בקבוצת סבן העדיפו להמתין לדו"ח המסכם של דנציגר כדי לדון בעניין.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully