וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וול סטריט: צפי לפתיחה בעליות לאחר הנסיגה אמש; ריטליקס תיסחר על רקע הערכות כי רכישתה קרובה

אלי שיצר

1.5.2007 / 15:54

טאואר סיפקה תחזית חיובית לרבעון השני; הכנסות אודיוקודס נפלו; טופ אימאג' הזהירה מפני מעבר להפסדלאחר ירידות חדות אמש בוול סטריט, צפוי המסחר להיפתח בעליות קלות, שעה שהחוזים העתידיים מצביעים על עלייה של כ-0.3% במדד נאסד"ק וב-S&P 500.» דיון חם על המתרחש בוול סטריט - עכשיו ב-TheMarker Cafeתוצאות חיוביות הגיעו אמש מוורייזון, חברת הטלפון השנייה בגודלה בארה"ב במונחי שווי שוק, שדיווחה על גידול של 6.4% בהכנסות ברבעון הראשון ל-22.58 מיליארד דולר - גבוה ב-0.4% מהתחזית הממוצעת בשוק להכנסות של 22.49 מיליארד דולר. את הגידול בהכנסות הניעו שירותי האינטרנט המהיר וכן שירותי הוידיאו החדישים, שוורייזון החלה לספק לאחרונה בארה"ב. כמו כן, נהנתה החברה מגידול במספר המנויים של חטיבת הסלולר.היום צפויים להתפרסם נתוני מקרו נוספים בראשם מדד מנהלי הרכש של מגזר הייצור לחודש אפריל של מכון המחקר ISM, כאשר התחזיות מצביעות על 51 נקודות. מדד מעל 50 נקודות מצביע על התרחבות של המגזר היצרני.אמש פורסם מדד הליבה, המבוסס על נתוני הצריכה ואשר אינו כולל את השינויים במחירי האנרגיה והמזון, שנותר ללא שינוי לעומת פברואר. הוצאות הבנייה עלו ב-0.2% במארס, פי שניים מהתחזיות בשוק.הנסיגה בשוק אמש הגיעה לאחר שביום שישי שוב נשברו שיאים בחלק מהמדדים. הסטטיסטיקה מראה כי מאז 1945, עלה מדד S&P 500, הנחשב למשקף בצורה הטובה ביותר את ביצועי שוק המניות האמריקאי, ב-1.6% בין תחילת מאי לסוף אוקטובר, בעוד שבין נובמבר לאפריל עלה המדד ב-7.1%. מגמה דומה נרשמה גם מאז תחילת שנות ה-90', כך שעל רקע רמות השיא האחרונות אליהן טיפס השוק לאחרונה, עשויים המשקיעים להיכנס לתקופה של המתנה לקראת האפשרות לגל נוסף של מימושים.בין הישראליות, חברת השבבים, , עשויה לבלוט לטובה, לאחר שמסרה תחזית לרבעון השני לצמיחה של עד 35% להכנסות של עד 60 מיליון דולר. ברבעון הראשון נרשמו הכנסות של 55.6 מיליון דולר - ללא שינוי מהרבעון הקודם.ישראלית נוספת שעשויה לבלוט לטובה היא , שהערכות בשוק ההון מדברות על כך שחברת ווינקור-ניקסדורף (Wincor-Nixdorf) הגרמנית, לשעבר חברת בת של סימנס, מנהלת משא ומתן על רכישתה לפי מחיר של 26 למניה. המניה עולה בשעה זו ב-8.5% בבורסה בת"א.מחירה של ריטליקס בוול סטריט עומד על 22 דולר, בעקבות זינוק של 35% מתחילת השנה. מחיר של 26 דולר למניה לפיו מביעה ווינקור-ניקסדורף עניין בה, משקף פרמיה של 18% על המחיר הנוכחי, ומשקף לחברה שווי של כחצי מיליארד דולר.

חברת , המתמחה בפתרונות לגישה מותנית לשידורי טלוויזיה בכבלים ובלוויין, ובפתרונות אינטראקטיוויים לחברות הכבלים והלוויין, דיווחה היום כי הכנסותיה ברבעון הכספים השלישי שהסתיים בסוף מארס הסתכמו ב-178.4 מיליון דולר, צמיחה של 20% בהשוואה לרבעון המקביל. התחזית הממוצעת בוול סטריט היתה להכנסות של 172.6 מיליון דולר.

חדשות מעודדות פחות סיפקה חברת , שהפתיעה לפני חודש וחצי את המשקיעים עם אזהרת הכנסות חמורה לרבעון הראשון של 2007, ואשר פירסמה אמש תוצאות. אודיוקודס, המפתחת מוצרים להעברת לאספקת שירותי טלפוניה באינטרנט (VoIP), סיימה את הרבעון הראשון עם הכנסות של 36.5 מיליון דולר, המשקפות צמיחה של 16.6% לעומת הרבעון המקביל ב-2006. עם זאת, בהשוואה למכירות של 42.6 מיליון דולר שנרשמו בחודשים אוקטובר-דצמבר, מדובר על ירידה של 14.2% בשורה העליונה.חברת , המתמחה בקליטה ועיבוד אוטומטי של מסמכים הנכנסים לארגון. ברבעון הראשון היא צפויה לדווח על הכנסות של 4.15 מיליון דולר, ירידה של כ-9% מול הרבעון המקביל ושל 25% ביחס לרבעון הקודם, מה שיביא למעבר להפסד נקי של 1.1 מיליון דולר.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully