וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חגיגת שכר לא רק בחברות הגדולות: דני וקנין מנכ"ל מנופים פיננסים יקבל אופציות בשווי של 15.8 מיליון שקל

נתן שבע

2.5.2007 / 10:55

וקנין שעובר מהפניקס לחברה יקבל מענק מיוחד של מיליון דולר עם כניסתו לתפקיד



חגיגת השכר מסתבר לא קיימת רק בחברות הגדולות במשק. דני וקנין, מנכ"ל פיננסים שבשליטת אברהם נניקשווילי וג'קי בן זקן מקבל רשימה של תנאי שכר מפליגים. כבר עם המעבר מחברת הפניקס למנופים יקבל וקנין מענק התקשרות מיוחד בסך של מיליון דולר. שכרו השנתי של וקנין יעמוד על כשני מיליון שקל - 160 אלף שקל לחודש. את הכסף הגדול באמת מקבל וקנין באופציות בשווי אדיר של 15.8 מיליון שקל.



וקנין יקבל 6.3 מיליון אופציות למניות שנמצאות עמוק בתוך הכסף במחיר של 2.6 שקל למניה. מחיר המניה בשוק עומד כיום על 4.1 שקל למניה. האופציות עם מימושם למניות יהוו כ-7.5% מהחברה והם יהיו ניתנות למימוש במספר מנות במשך תקופה של 5 שנים מתחילת ההעסקה.



דני וקנין, כיהן בשנתיים האחרונות כמנכ"ל הפניקס פיננסים והשקעות. מנופים היא חברה עם הון עצמי של 5.1 מיליון שקל ועל מנת לעמוד בהתחייבויות כלפי וקנין התחייב נניקשווילי להשקיע בחברה סך של לא פחות מ-50 מיליון דולר בהלוואת בעלים או בתמורה למניות. כבר עם כניסתו לתפקיד של וקנין התחייב נניקשווילי להזרים לחברה סך של 20 מיליון דולר.



הזרמת ההון של נניקשווילי נועדה בראש ובראשונה לממן חלק מהרכישות המסיוויות שמתככנת החברה. החברה שאחזקתה העיקרית עד עתה היא קניון הסיטי באשדוד וזכויות בנייה נוספות בעיר, קרובה להשלים את רכישת קניון ארנה בהרצליה מידיו של מוטי זיסר בתמורה לכ-538 מיליון שקל. החברה חתמה החודש גם על הסכם עקרונות לרכישת קניון השרון בתמורה ל-344 מיליון שקל מידיה של אלרוב שבשליטת אלפרד אקירוב. בנוסף מחזיקה החברה נכס נוסף בדאלאס.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully