וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מינהלת אגודת קו-אופ צפון אישרה את מכירת החזקותיה בקו-אופ מטרו לחברת מטרו הדרום אפריקאית תמורת 38 מ' ד'

ענת ביין

2.9.2001 / 19:23

מכירת החזקותיה של אגודת קו-אופ צפון בקו-אופ מטרו מותנית בסיום המשא ומתן של מטרו דרום אפריקה עם קבוצת משקיעים בראשות דני דנקנר למכירת מלוא המניות במטרו

מינהלת אגודת קו-אופ צפון הודיעה כי החליטה לאשר את מכירת החזקותיה בקו-אופ מטרו לחברת מטרו הדרום אפריקאית תמורת 38 מיליון דולר.

כידוע, אגודת קו אופ צפון ומטרו דרום אפריקה מחזיקות בבעלות משותפת בחלקים שווים ברשת מטרו, הכוללת את רשת קלאב מרקט, שבבעלותה 140 סניפים עם מחזור מכירות של למעלה מ-3 מיליארד שקל, חטיבת דראגסטורים, הכוללת את הרשתות ניו פארם ואפריל, וחטיבה סיטונאית - המשביר צפון. איש העסקים אליעזר פישמן מחזיק בשיעור של 31% בקלאב מרקט.

ל-TheMarker.com נודע כי מתוך מטרה לחלק את הון המניות של אגודת קו-אופ צפון לבעלי המניות, המונים 35 אלף איש, הוחלט לממש את ההחזקות בקו אופ מטרו.

לאחר משא ומתן ממושך עם קבוצת משקיעים בראשות דני דנקנר הוחלט על מכירה בשני שלבים: בשלב ראשון תרכוש מטרו דרום אפריקה את 50% הנותרים בקו אופ מטרו מידי אגודת קו-אופ צפון, ובשלב השני תמכור מטרו דרום אפריקה את כל 100% בקו אופ מטרו לקבוצת משקיעים בראשות דני דנקנר.

מכירת החזקותיה של אגודת קו-אופ צפון בקו-אופ מטרו מותנית בסיום המשא ומתן של מטרו דרום אפריקה עם קבוצת המשקיעים בראשות דני דנקנר למכירת מלוא המניות בקו אופ מטרו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully