וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בית ההשקעות HSBC יהפוך לעושה שוק ב-10 מניות ישראליות הנסחרות בבורסת הנאסד"ק

גתית פנקס

4.9.2001 / 13:21

"הקריטריונים בבחירת החברות היו גודלן, העניין שהלקוחות שלנו מביעים בהן והאם אנו מספקים כיסוי שוטף על המניות", אומר רוני ארג'י, מנהל חטיבת בנקאות השקעות ב-HSBC ישראל

בנק HSBC הודיע כי מהיום יחל את פעילותו כעושה שוק בעשרה סוגי ניירות ערך של חברות ישראליות הנסחרות בבורסת הנאסד"ק. עד כה היה מקבל בנק HSBC הוראות רכישה או מכירה של מניות ישראליות מלקוחותיו ופונה לעושי שוק אחרים לביצוע הפעולה, וכעת הוא יתחיל להעביר את הפקודה בצורה ישירה.

עשר החברות ש-HSBC יחל לסחור במניותיהן הן צ'ק פוינט , קומברס , אורבוטק , אודיוקודס , אם סיסטמס , נייס , גילת לוויינים , רדוור , רדוויז'ן ואלווריון .

"הקריטריונים בבחירת החברות היו גודלן, העניין שהלקוחות שלנו מביעים בהן והאם מחלקת המחקר שלנו מספקת כיסוי שוטף על המניות", אומר רוני ארג'י, מנהל חטיבת בנקאות השקעות ב-HSBC ישראל. "בכך אנחנו מרחיבים את השירותים הניתנים בישראל ללקוחות עסקיים גדולים בתחום בנקאות ההשקעות".

פונים למוסדיים אירופיים

לקוחות היעד העיקריים לשירות החדש הם מוסדיים אירופיים. קבוצת HSBC, שמרכזה בלונדון, היא קבוצת הבנקאות והשירותים הפיננסיים הגדולה ביותר באירופה והשלישית בגודלה בעולם. הפקודות למסחר בחברות הישראליות שלקוחותיה ימסרו יבוצעו דרך HSBC לונדון וניו יורק.

HSBC ישראל החלה את פעילותה לפני כחצי שנה, והיא מציעה שירותי בנקאות השקעות, לרבות השקעות בניירות ערך זרים, גיוס הון פרטי, הנפקות ציבוריות, מיזוגים ורכישות, בנקאות פרטית ובנקאות עסקית.

"הגידול בחטיבת בנקאות ההשקעות שלנו, למרות המצב הקשה - הן בשוק ניירות הערך הבינלאומי והן במדינת ישראל - הוא סימן ברור לכך ש-HSBC מתכננת לממש את מלוא הפוטנציאל של השוק הישראלי, ולכך שנוכחותה בישראל היא לטווח ארוך", אמר יהודה לוי, מנכ"ל HSBC ישראל, בהודעת הבנק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully