וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ציון קינן סומן במנכ"ל הבא של בנק הפועלים: יחליף את שי טלמון כראש החטיבה העסקית

שלומי שפר

29.10.2007 / 18:29

אורי פז קודם לתפקיד ראש החטיבה הבנקאית במקום קינןדירקטוריון בנק הפועלים סימן היום, ככל הנראה את המנכ"ל הבא של הבנק אחרי עידן צבי זיו. הדירקטוריון אישר היום את המינויים הבאים בהנהלת הבנק: ציון קינן מונה למ"מ מנכ"ל הבנק, הממונה על החטיבה העסקית; אורי פז מונה לחבר הנהלה, הממונה על החטיבה הקמעונאית ולילך אשר- טופילסקי- מונתה לחברת הנהלה, הממונה על המרכז לתכנון אסטרטגי.ציון קינן, מ"מ מנכ"ל הבנק, ימונה לממונה על החטיבה העסקית. משמש כיום כממונה על החטיבה הקמעונאית במסגרתה יהיה אחראי על האגף הקמעונאי הכולל את מערך האזורים ו-252 סניפי הבנק, אגף ה-E-Banking, אגף השיווק והתכנון האסטרטגי, אגף אשראי קמעונאי ומשכנתאות, מועדון פלטינום ועוד.בתפקידיו הקודמים היה ממונה על חטיבת משאבי אנוש ולוגיסטיקה, מנהל אגף בנקאות קמעונאית, מנהל אזור הדרום בחטיבה הקמעונאית, מנהל בית ספר להדרכה בנקאית ועוד. בעל תואר ראשון ושני במדעי החברה, בוגר קורס באסטרטגיות לניהול משאבי אנוש באוניברסיטת הרווארד בבוסטון.אורי פז, ימונה לחבר הנהלה וכממונה על החטיבה הקמעונאית. מנהל כיום את אזור השרון בחטיבה הקמעונאית. החל את עבודתו בבנק לפני למעלה מ- 11 שנים כעוזרו הכלכלי של המנכ"ל דאז, עמירם סיון ז"ל. לפני כתשע שנים הצטרף לחטיבה הקמעונאית כמנהל מטה אסטרטגיה ותכנון. לאחר שלוש שנים קיבל את האחריות על תחום השיווק והקים את האגף לשיווק ותכנון אסטרטגי.
בתקופה זו השיק הבנק את שיטת המסלולים והשפה התקשורתית החדשה. לפני כשנתיים וחצי מונה למנהל אזור השרון. מינויו של פז לתפקיד ראש החטיבה הקמעונאית החליף את התכנית המקורית למנותו כמנכל ישראכרט, לפיכך הבנק צפוי למנות בימים הקרובים מנכ"ל אחר לישראכרט.לילך אשר-טופילסקי תמונה לחברת הנהלה וכממונה על המרכז לניהול אסטרטגי.
מנהלת כיום את אגף שיווק ותכנון אסטרטגי בחטיבה הקמעונאית. לפני כן ניהלה את אזור המרכז בחטיבה הקמעונאית. כמו כן מילאה מספר תפקידים בכירים בבנק, ביניהם ניהלה את אגף ה-e Banking . לפני הצטרפותה לבנק הפועלים עבדה לילך כיועצת בחברת הייעוץ האסטרטגי הבינלאומית BCG - The Boston Consulting Group במשרדם בשיקגו.בשבועות הקרובים צפויה הודעה על מינויים נוספים.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully