וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יום המסחר נסגר בעליות שערים קלות

19.12.2007 / 20:12

נראה שגם בארץ המשקיעים כבר יוצאים לחופשת חג המולד, המסחר בבורסת תל-אביב נסגר ללא תנודות חדות ובמחזורי מסחר דלים.

יום המסחר נפתח בעליות קלות במדדים המובילים, בהמשך היום השתנתה רוחם של המשקיעים, וגם ירידות קלות בבורסות אירופה שלחו את המדדים לטריטוריה השלילית בשעות הצהריים. לקראת סוף היום שבו המדדים למצב הפתיחה והשוק נסגר בעליות קלות. בסיכום יומי: מדד ת"א 25 הוסיף ,0.3% מדד ת"א 100 הוסיף 0.1%, מדד ת"א 75 איבד 0.5%, מדד יתר 50 עלה ב- 0.3%, מדד התל טק 15 הוסיף 0.7% ונדל"ן 15 ירד ב- 1.4%. מחזור המסחר הסתכם בכ- 1.7 מיליארד שקל.

במגזר הבנקאי: מדד הבנקים עלה ב- 0.4%, כאשר פועלים עלתה ב- 0.5% במחזור של 54 מיליון שקל, לאומי עלתה ב- 0.8% במחזור של 67 מיליון שקל, דיסקונט ירדה ב- 0.6% במחזור של 19.7 מיליון שקל ומזרחי איבדה 1.0% במחזור של 6.9 מיליון שקל.

חברת נייס מערכות מדווחת היום על הזמנת רכש למוצרי ה-smart center – פתרונות טכנולוגיים לניהול מרכזי אינפורמציה. ההזמנה הוגשה על ידי בנק אירופאי מרכזי ששמו טרם הותר לפרסום. הבנק כבר משתמש במערכות הניהול של נייס לניהול כח האדם בבנק ומתכוון ליישם את המערכת בתחומי הקימעונאות והביטוח. ההזמנה מוערכת בהיקף של כמה מיליוני דולרים. מנית החברה, הדואלית, נסחרת ללא קשר להודעה ומאבדת 0.5% במחזור מסחר של 21.6 מיליון.

אלביט הדמיה דיווחה היום על קבלתה לקבוצה הנבחרת של מניות הנאסד"ק הנקראת NASDAQ Global Select Market. ההשתייכות לקבוצה זו מראה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בורסת הנאסד"ק. בין הקריטריונים נבדקים בעיקר הדיווחים הכספיים ורמות הנזילות של מנית החברה. קבלתה של אלביט הדמיה לקבוצת המניות תקבל תוקף החל מ-1.1.08. נשיא החברה מר' שמעון יצחקי הביע את שמחתו לקבלת ההודעה על הצטרפותה של אלביט הדמיה לקבוצת מניות זו. מנית החברה נסחרת בהתאם להודעה ומוסיפה היום 1.1% במחזור מסחר של 25 מיליון שקל.


בזירת המט"ח: הדולר לא הצליח לשמור על ההתחזקות שאיפיינה את השבוע האחרון והיום נחלש ב- 0.8% ושערו היציג נקבע על רמה של 3.942 שקלים. האירו איבד גם הוא 0.8% ושערו היציג נקבע על רמה של 5.6725 שקלים.

אגרות החוב נסחרו במגמה מעורבת, כשהצמודים הקצרים מאבדים שיעורים מתונים של עד 0.2%, ואילו הארוכים מטפסים בשיעורים של עד 0.4%. השחרים נסחרו גם כן במגמה מעורבת ללא תנודות משמעותיות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully