וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הרשות לעסקים קטנים וחברת BDI יעניקו שירותי מידע וייעוץ לבעלי עסקים

טלי חרותי-סובר

25.12.2007 / 17:59

בין השירותים שיוצעו: סקירה של שווקים כלכליים ברחבי הגלובוס, סקירות ענפיות, מידע על סיכוני אשראי ועוד



הרשות לעסקים קטנים חתמה עם חברת BDI Coface על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו יוכלו בעלי העסקים הקטנים לקבל את שירותי החברה במחיר מוזל. בין השירותים שיוצעו: סקירה של שווקים כלכליים ברחבי הגלובוס, סקירות ענפיות, מידע על סיכוני אשראי, דו"ח עסקי על מצבו הפיננסי של ספק פוטנציאלי, מערכות פילוח שיסייעו לגיוס לקוחות חדשים, התראות כלכליות ועוד.



שיתוף הפעולה עם BDI מצטרף לסל השירותים שמעניקה הרשות לעסקים קטנים באמצעות המ.ט.י: בדיקת התכנות לעסק הקטן, בניית תוכנית עסקית והפנייה לקרנות מימון, יעוץ וליווי עסקי וקורסים לניהול עסק.



ברשות לעסקים מציינים כי במרבית המקרים הבעיות המקצועיות אינן אלה הגורמות לעסק לקרוס או להיסגר אלא חוסר ידע ומיומנויות בניהול עסקי. ברשות מקווים כי מערכת המידע של BDI תשפר את היכולות של היזמים והעסקים הקטנים בניהול עסקיהם.



BDI נשלטת על ידי תאגיד Coface העולמי הפועל בתחומי מידע עסקי, ביטוח אשראי וסיכוני סחר חוץ, פקטורינג וניהול חייבים.



דני מצליח, מנכ"ל הרשות לעסקים קטנים: "בעולם הכלכלי של היום ידע הוא כוח. בתקופה בה הסטטיסטיקה מראה כי רק שלושה מתוך עשרה עסקים קטנים ישרדו מעל חמש שנים, חשוב לנו להעניק ליזמים את כל המידע שיסייע להם לשרוד, לצמוח ולפתח את העסק שלהם. אחת הבעיות העיקריות שאיתן מתמודד בעל עסק חדש הוא חוסר במיומנות ניהולית ואנו ברשות, באמצעות מרכזי טיפוח יזמות, מעמידים להם כלים להשגת המידע העסקי הדרוש להתמודדויות עם בעיות ניהוליות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully