וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המשנה למנכ"ל משרד התקשורת - משה גלילי - מסיים את תפקידו

אמיתי זיו

26.12.2007 / 13:44

גלילי תיפקד גם כמנהל תחום הספקטרום ורישוי התדרים; האגף עליו היה מופקד סבל מכשליםלאחר 12 שנים בתפקיד נפרד משה גלילי, מנהל תחום הספקטרום, ממשרד התקשורת. ההודעה על פיטוריו אינה הפתעה גדולה, וכבר ביולי השנה פורסם כאן על הפיטורים הצפויים.

לאגף עליו היה מופקד גלילי מיוחסים מספר כשלים ניהוליים, בראשם אלה שהצביע עליהם דו"ח של מבקר המדינה, ממנו עולים חשדות לשימוש פסול של משרד התקשורת בתדרים שהוקצו לרשות הפלשתינית.על פי החשד, העניק המשרד לפרטנר תדרים שהיו מיועדים לרשות הפלשתינית, באופן בלתי חוקי - ומבלי לגבות מהחברה את דמי האגרה המתאימים.בתיק אחר, שהועבר כבר מחקירת המשטרה לעיון הפרקליטות, נבדק חשד שעובדים באגף הספקטרום קיבלו שוחד מתחנת רדיו פיראטית.

במקרה שלישי, שנדון בבית המשפט, נבדק האם משרד התקשורת סיכם עם מירס על הסדר אגרות תדרים שונה מזה שסוכם עם החברות המתחרות.

למרות הפרשיות, אין ספק שגלילי היה איש מקצוע מהמעלה הראשונה. הוא נשאר בתפקידו עד ימים אלה משום שהיה לו תפקיד חשוב ביישום תוכנית ניידות המספרים.משרד התקשורת נפרד מגלילי בתשבחות: "גלילי תרם רבות לקידום הטכנולוגיה במדינת ישראל, עם דגש על פיתוח רדיו וטלוויזיה ספרתיים, תאום תדרים ללוויין עמוס מול מדינות שונות, קידום והטמעת מערכות טלפון נייד בדור שני ושלישי - והסתכלות קדימה לדור הרביעי בטכנולוגיית LTE ובטכנולוגיית WiMax".בימים הקרובים יודיע מנכ"ל המשרד, מרדכי מרדכי, על ממלא מקומו של גלילי בתפקיד סמנכ"ל בכיר לניהול ספקטרום ורישוי תדרים. ההערכות במשרד הן שלפחות בשלב הראשון, ימונה בעל תפקיד מתוך המשרד, ורק מאוחר יותר ימונה אדם במכרז.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully