וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

HOT תפתח במהלך ינואר את כל הערוצים שלה שבתשלום למשך ארבעה ימים

יעל ולצר

30.12.2007 / 9:53

כך נודע ל-TheMarker; הסיבה: איחוד מחלקות - פרויקט שמוערך בעשרות מליוני שקלים



חברת הכבלים HOT תפתח במהלך חודש ינואר את כל הערוצים שלה שבתשלום למשך ארבעה ימים, והם יסופקו למנויים ללא תשלום נוסף. זאת לצורך איחוד שלוש המחלקות שלה (מת"ב, ערוצי זהב, תבל) למחלקת גבייה אחת. כך נודע ל-TheMarker.



פתיחת הערוצים היתה אמורה להתבצע בסוף השבוע האחרון, אבל ב-HOT החליטו לדחות אותה לסוף השבוע הקרוב, וככל הנראה גם מועד זה יידחה לאמצע ינואר או לקראת סופו. בכל מקרה יכללו ארבעת הימים סוף שבוע בתוכם.



מ-HOT פנו בשבועות האחרונים לכל בעלי הערוצים שבתשלום (ערוץ הספורט, צ'רלטון, ענני תקשורת ועוד) וביקשו את שיתוף הפעולה מצידם כדי לאפשר את פתיחת הערוצים - והאישור התקבל. במקביל, ב-15 בינואר יסתיימו שלושת החודשים בהם היו כל ערוצי yes ללא תשלום, מדיניות שהתקבלה בחברת הלוויין לאחר סדרת תקלות הקליטה החמורות שאירעו באוקטובר האחרון.



ב-HOT יש היום כ-935 אלף מנויים וכ-600 אלף איש נוספים מנויים על רשתות הטלפון והאינטרנט שלה. גורמי תקשורת הסבירו שב-HOT מבקשים להפסיק את הסרבול שיש בגביית התשלומים והטיפול בלקוחות שקיים היום, לאחר שמבחינה היסטורית נוצרו בכבלים שלוש מחלקות נפרדות על פי אזורי המגורים.



גורם התקשורת הסביר שבחודשים האחרונים הוגדל כוח האדם בחברת הכבלים לצורך הפרויקט של יצירת מחלקת גבייה אחת, ובנצרת אף הוקם מרכז חדש לצורך זה. עשרות מליוני שקלים הוטו לטובת הפרויקט, אם כי לאחר שהפרויקט יושלם ייתכן ויצומצם כוח האדם.



לאור החשש שהובע ב-HOT, שפעולה זו תגרום לתקלות שונות ולשיבושי קליטה, הוחלט לפתוח את הערוצים למשך ארבעה ימים. בנוסף, היות וקיימות שלוש מחלקות, צפויות שלוש פעולות כאלו במהלך החודשים הקרובים, עד שהפרויקט כולו יושלם. גורם תקשורת אחר טען שפעולת HOT נדחתה כדי לערוך אותה במקביל לסגירת הערוצים של yes, כדי להשקיט את הטענות על התקלות הצפויות בעקבות הפרויקט ולמנוע בריחת מנויים. ב-HOT הדפו את הטענות האלו.



ב-yes אישרו את סגירת הערוצים מחדש ב-15 בינואר.



מ-HOT נמסר שאכן הערוצים שבתשלום יהיו פתוחים למנויים למשך ארבעה ימים במהלך ינואר הקרוב.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully