וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עופר ינאי ימונה למנכ"ל החדש של שניב תעשיות נייר

עידו סולומון

9.1.2008 / 17:34

מורן צור מונה לתפקיד מנכ"ל גאון טרייד; חק מויאל נבחר לתפקיד יו"ר הסתדרות עובדי הבניין, העץ, הקרמיקה והזכוכית; צחי טבקמן, מנכ"ל האגף לאיגוד מקצועי, פורש מההסתדרות אחרי שבע שנים; מינויים חדשים בקבוצת אלאלוף; צחי כהן מונה לסמנכ"ל מכירות ותפעול של רשת נעלי TOדירקטוריון שניב תעשיות נייר, אישר היום את מינויו של עופר ינאי לתפקיד מנכ"ל החברה. ינאי מילא שורה ארוכה של תפקידים והוא נושא עימו 18 שנות ניסיון בניהול בכיר מתוכן שש שנים כמנכ"ל, בחברות המובילות: גיבור סברינה מקבוצת לודז'יה רוטקס, חברת אינטרקוסמא מוצרי צריכה ודנשר-מעברות.ינאי, 51, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים עם המתמחות משולבת של מימון ושיווק מאוניברסיטת תל אביב, צפוי להיכנס לתפקידו במהלך חודש מרץ.מורן צור מונה לתפקיד מנכ"ל גאון טריידמורן צור, 30, מונה לתפקיד מנכ"ל גאון טרייד, המספקת שירותי מסחר במקוון בניירות ערך באינטרנט. בתפקידו הקודם כיהן כמנהל לקוחות בתחום המדיה, בתי ההשקעות וחברות האנרגיה ברויטרס. בעבר כיהן בשורה של תפקידים בתחום המסחר והמסחר המקוון בניירות ערך.צור הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ובניהול מהמכללה האקדמית תל-אביב-יפו.יצחק מויאל נבחר לתפקיד יו"ר הסתדרות עובדי הבניין, העץ, הקרמיקה והזכוכיתיצחק מויאל, 47, נבחר השבוע ליו"ר הסתדרות עובדי הבניין, העץ, הקרמיקה והזכוכית בישראל.
כיהן בעבר במגוון רחב של תפקידים ציבוריים, ביניהם, מזכיר החטיבה בהסתדרות עובדי הבניין והעץ, יו"ר ועד העובדים הארצי של עובדי חברת שק"ם במשך 14 שנה, כדירקטור בקרן הפנסיה 'מקפת' מעל ל- 12 שנה, משנה למנכ"ל החברה לניהול קרנות פנסיה (קרן הפנסיה המיטבית),חבר בהנהלת תיאום וביצוע באגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות וחבר הנהלת קרן שביתה בהסתדרות.מויאל יחליף את סמי כהן שכיהן 16 שנה בתפקיד ויצא לגמלאות,אחרי 45 שנות עבודה באיגוד המקצועי.צחי טבקמן, מנכ"ל האגף לאיגוד מקצועי, פורש מההסתדרות אחרי שבע שניםמנכ"ל האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, צחי טבקמן, פורש מהארגון בשבוע הבא. טבקמן מסר על-כך הודעה ליו"ר ההסתדרות, עופר עיני. טבקמן אמר היום כי יש בכוונתו לצאת לדרך חדשה ולהשתלב במגזר הפרטי.

טבקמן, 32, התחיל את דרכו הציבורית כבר בגיל 23 כרכז המשק והגזבר של קיבוץ חנתון. כעבור שנתיים עבר להסתדרות כעוזרו של היו"ר דאז, עמיר פרץ. הוא מונה כמנכ"ל האגף לאיגוד מקצועי בינואר 2005. במסגרת תפקידו היה מעורב בהסכמי העבודה שנעשו בעקבות הרפורמה בנמלי הים, בהסכמים בעקבות הרפורמה בבתי הזיקוק, במו"מ על הרפורמה בחברת החשמל ובהסכמי השכר. טבקמן אף היה מעורב בתהליכים המרכזיים שהתרחשו בשוק העבודה בשנים האחרונות.ניר סגל מונה למנהל הפיתוח העסקי של קבוצת ד’פלוסניר סגל, עד לאחרונה די.ג'יי עצמאי ויזם, מונה למנהל הפיתוח העסקי של קבוצת ד'פלוס.
סגל, 32, היה די.ג'יי בקבוצת ד'פלוס עוד בימיה כ"מוסיקה פלוס". לאחר מכן ניהל עסק פרטי בתחום המוסיקה למקומות בילוי, אירועים ותוכניות טלביזיה, והינו ממקימי ומבעלי "קפה מיכל".מינויים חדשים בקבוצת אלאלוף: נתי אלאלוף מונה לסגן נשיא בקבוצה; דני אלאלוף למנהל המסחרי ומטי אלאלוף למנהלת תקשורת ומשאבי אנושנתי אלאלוף, 44, מתמנה לסגן נשיא של קבוצת אלאלוף ובמסגרת זו יהיה אחראי על מערך הכספים הכולל בקבוצה. הוא למד כלכלה ומחשבים באוניברסיטת קנט בקנטרברי, אנגליה. בחברת אלאלוף החל לעבוד בשנת 1984 ומילא תפקידי ניהול שונים בסניפים ובמשרד הראשי. כמו כן,עבד מספר שנים מחוץ לקבוצת אלאלוף בחברת שילוח בינלאומית ובעל תעודת פקיד רישוי.בנוסף למינויו כסגן נשיא, נתי ימשיך לטפל במגוון הנושאים בהם טיפל טרם המינוי וביניהם סוכנות NYK.דני אלאלוף, 37, ימונה למנהל המסחרי של כלל הקבוצה. במסגרת זו יהיה אחראי על מערך המכירות וחיזוק שיתוף הפעולה בין החברות. דני הצטרף לחברה בשנת 1991 ובמהלך השנים מלא תפקידים רבים בחברות הקבוצה. בשנים האחרונות עסק במכירות והתמחה בקירורים ובפרויקטים מיוחדים. בוגר לימודי סחר וספנות של אוניברסיטת גילדהול, אנגליה ובעל תואר MICS ברוקר בתחום הספנות.מטי אלאלוף מושונוב, 37, תמונה למנהלת תקשורת ומשאבי אנוש של קבוצת אלאלוף. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על התקשורת השיווקית, מערך המחשוב ומשאבי האנוש. בשנים האחרונות שמשה כמנהלת התקשורת השיווקית, מנהלת האיכות וניתוח נתונים שיווקים של חברת אלאלוף. מטי בעלת תואר שני במנהל עסקים של המכללה למינהל. היא הצטרפה לחברה בשנת 1992.צחי כהן מונה לסמנכ"ל מכירות ותפעול של רשת נעלי TO GOצחי כהן, 36 , מהנדס תעשיה וניהול ובעל תואר שני במינהל עסקים שניהם מאוניברסיטת תל אביב, מונה לסמנכ"ל מכירות ותפעול של רשת נעלי TOGO. במסגרת תפקידו החדש ינהל צחי את רשת החנויות של החברה, את מערך התפעול ,המכירות ויהיה שותף במהלך הפיתוח העסקי של הרשת.קודם לכן, כיהן כהן כמנהל רשת הבגדים עונות במשך כשנה ומנהל רשת בוניטה כשנה. בעבר היה סמנכ"ל בחברת EMA (מערכות מידע) והיה אחראי על מכירות החברה באירופה , המזרח התיכון ואפריקה.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully