וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הראל פיננסים: המומנטום החיובי בהוט צפוי להימשך ובמיוחד ברבעון השלישי

TheMarker

20.5.2008 / 17:12

חברת הוט פרסמה תוצאות טובות לרבעון הראשון אשר עקפו במקצת את תחזיתנו ונראה כי נטוויז'ן עשתה עסקה מצוינת: החברה דיווחה על קיפאון במנויי הטלוויזיה, כ-937 אלף מנויים. אנו מייחסים זאת להתמקדות החברה בהעברת לקוחותיה הקיימים לחבילות- TRIPLE וכן לאור העובדה כי הח

חברת הוט פרסמה תוצאות טובות לרבעון הראשון אשר עקפו במקצת את תחזיתנו ונראה כי נטוויז'ן עשתה עסקה מצוינת:
החברה דיווחה על קיפאון במנויי הטלוויזיה, כ-937 אלף מנויים. אנו מייחסים זאת להתמקדות החברה בהעברת לקוחותיה הקיימים לחבילות- TRIPLE וכן לאור העובדה כי החברה הייתה בעיצומו של תהליך הבילינג. לאחר תוצאות YES נראה האם אכן בוצע מהלך של שימור לקוחות או שמדובר קיפאון בכלל המגזר.
הכנסות הטלוויזיה הרב ערוצית מלמדות על עלייה חדה ב-ARPU הנובעת מעלייה בחבילות הנמכרות, לפי החברה עדיין אין מעבר משמעותי של מנויים אנלוגיים למתכונת הדיגיטאלית.החברה דיווחה על 370 אלף מנויי טלפוניה, כ- 14 אלף מנויים מעל התחזית שלנו. גם בתחום מנויי האינטרנט המהיר נרשם גידול מרשים לכ- 640 אלף, כ- 12 אלף מעל הערכותינו. אנו נשקול להעלות את הערכותינו בנוגע לצמיחת מגזר הטלפוניה לאחר שנראה את תוצאות בזק בתחום.תזרים המזומנים השתפר אף הוא ועמד על כ-134 מיליון שקל זאת לעומת כ-81 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. החברה רשמה ברבעון הכנסות חד"פ של כ- 76 מיליון שקל בגין זכייה מול חברת וורנר ומכאן הרווח הגבוה לעומת תחזיתנו.
אנו מעריכים כי המומנטום החיובי צפוי להימשך ובמיוחד ברבעון השלישי עת יתחיל לבוא לידי ביטוי סיום השלב המרכזי של איחוד מערכות הבילינג.
אנו ממשיכים להמליץ על החברה במשקל יתר עם מחיר יעד של 59 שקל, אנו נוציא עדכון מפורט לאחר תוצאות חברת בזק.

בהקשר לעסקת נטוויז'ן לאומי - אנו רואים חשיבות גדולה למהירות בה תבוצע השגת שליטה בחברת הכבלים. אנו סבורים כי ככל שיתארך מצב הביניים כך תחלש יכולת החברה למצות את יתרונה התחרותי.לאתר היועצים


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully