וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"למשחקי יורו אין השפעה על שוק הנדל"ן האוקראיני"

רז סמולסקי

21.5.2008 / 11:37

את הדברים אמר איל פישמן, בנו של איש העסקים אליעזר פישמן, בכנס השקעות באקוראינה שארגן משרד עוה"ד חג'ג', בוכניק, וינשטיין ושות'

איל פישמן, בנו של איש העסקים אליעזר פישמן, אמר בכנס השקעות באקוראינה שארגן משרד עוה"ד חג'ג', בוכניק, וינשטיין ושות', כי "כל הדיבורים על השקעות באוקראינה והמכרזים הרבים שמוציאה הממשלה רק בגלל משחקי היורו 2012, הם קשקוש". לדבריו, אוקראינה נמצאת בהתפתחות מתמדת שאינה קשורה למשחקי היורו, והמשחקים אינם מהווים גורם משפיע בהחלטות שמתקבלות במדינה. הכנס עסק בהשקעות באוקראינה וסיפק אינפורמציה בסיסית ביחס למצב הפוליטי, הכלכלי, והמשפטי של שוק הנדל"ן האוקראיני.

אמיר עקרון, מנכ"ל אדמה אוקראינה ציין כי "לא אתפלא אם ב-2011 יוחלט שהמשחקים אינם מתקיימים באוקראינה כלל. לא מבוצעות שם עבודות תשתית ואין מכרזים מיוחדים לקראת המשחקים האמורים, שבעיני ממשלת אוקראינה אינם בעלי חשיבות לנושא ההשקעות בנדל"ן".

בין מרצי הכנס היה פרופ' מיקולא אורלוב, שותף בכיר במשרד חג'ג', בוכניק, וינשטיין - אוקראינה, שהרצה על ייחודיות הדין האוקראיני ביחס לתבניות המוכרות למשקיע הישראלי. פרופ' אורלוב מסר, כי אנשי העסקים האוקראינים למדו להכיר את דרישות המשקיע הזר. לדבריו, על אף שנראה כי השוק הינו בעל רמת סיכון גבוהה, ניתן, בבדיקה משפטית נאותה, למזער את רמות הסיכון למינימום ולהימנע מהשקעות לא נכונות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully