וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קונרס טכנולוגיות, הנמצאת בשליטת פועלים השקעות, מנהלת מגעים ראשוניים לרכישת השליטה בחברת מקסימה

TheMarker.com כתב

23.10.2001 / 21:37

רימון בן שאול, מנכ"ל ויו"ר דירקטוריון קונרס, אישר כי קונרס מתעניינת במקסימה; בעלי השליטה במקסימה הינם פרקסאייר ודיסקונט השקעות

חברת קונרס טכנולוגיות, הנמצאת בשליטת פועלים השקעות , נמצאת במגעים ראשוניים לרכישת השליטה בחברת מקסימה . רימון בן שאול, מנכ"ל ויו"ר דירקטוריון קונרס, אישר כי ישנה "התעניינות ראשונית מצד קונרס במקסימה". מעבר לכך, סירב בן שאול למסור פרטים נוספים.

בעלי המניות העיקריים של מקסימה הינם פרקסאייר המחזיקה בכ-50% מהמניות, ודסק"ש המחזיקה בכ-23.8% מהמניות.

במהלך הרבעון השני של השנה הודיעה קונרס כי החליטה להשקיע כ-5 מיליון דולר תמורת 50% מהון המניות של חברה אשר תעסוק ברכישות ממונפות, כאשר יתרת המניות של חברה זו תוחזק בידי רימון בן שאול.

קונרס טכנולוגיות נמצאת כיום בשליטה מלאה של פועלים השקעות, כאשר לרימון בן שאול ניתנו אופציות למשך ארבע שנים לרכוש עד 7.5% ממניות קונרס.

מקסימה עוסקת בייצור ושיווק גזים תעשייתיים. במפעלי החברה מיוצרים גזי אוויר, גז אצטילן ותערובת של גזים תעשייתיים. גזים אלו משווקים למגזרי התעשייה, החקלאות, הבריאות והביטחון.

את המחצית הראשונה של השנה סיימה מקסימה עם הכנסות של כ-33.4 מיליון שקל, עלייה של 11% לעומת הכנסות בתקופה המקבילה אשתקד. בשורה התחתונה הרוויחה החברה בתקופה זו 2.5 מיליון שקל, ירידה של 38% לעומת התקופה המקבילה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully