וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אופטיבייס: ההפסדים גדלו ב-33% מהרבעון הקודם

TheMarker.com כתב

24.10.2001 / 12:58

ההכנסות הסתכמו ב-7.1 מיליון דולר - ללא שינוי מהרבעון הקודם; יתרות המזומן מסתכמות ב-47.3 מיליון דולר, לעומת 48 מיליון דולר בסיום הרבעון הקודם; ההפסד פרופורמה - 1.9 מיליון דולר

חברת אופטיבייס מתמודדת בחודשים האחרונים עם רשימה ארוכה של בעיות, בהן שינוי בעלי שליטה וחברי הנהלה, והאטה בשוק בו היא מתמקדת: חברות הזקוקות לפתרונות תשתית עבור הזרמת מדיה עשירה על גבי רשתות תקשורת. אבל למרות המשבר העסקי והארגוני שפוקד אותה, נראה כי התוצאות הכספיות של החברה יכולות להיות מוגדרות כ"סבירות", וזה לא מעט.

אופטיבייס דיווחה היום על הכנסות של 7.1 מיליון דולר - ללא שינוי מהרבעון הקודם, וירידה של 15% מהרבעון המקביל. אם כך, נראה כי מכירות קו המוצרים המסורתי של החברה לא רשמו ירידה רדיקלית, למרות החששות.

ההפסד פרופורמה, בנטרול הוצאות הקשורות לרכישת חברות, תוכניות אופציות והוצאות ארגון מחדש, עומד על 1.9 מיליון דולר או 16 סנט למניה, וזאת לעומת רווח של 22 סנט למניה ברבעון המקביל. בנטרול ההוצאות החד פעמיות, ההפסדים גדלו ב-33% מאלה של הרבעון הקודם.

החברה סיימה את הרבעון עם מזומנים, שווי מזומנים והשקעות בשווי של 47.3 מיליון דולר, לעומת 48 מיליון דולר ברבעון הקודם. ההון העצמי של החברה מסתכם ב-61.9 מיליון דולר.

-הרחבה תבוא בהמשך-

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully