וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מיחשוב מערכות תבצע Buy Back בהיקף של עד מיליון שקל לאור המחיר הנמוך בו נסחרת המניה והסחירות הנמוכה בה

אלי דניאל

25.10.2001 / 12:18

מתחילת השנה איבדה המניה למעלה מ-60% והיא נסחרת לפי שווי שוק המהווה שליש מההון העצמי

הירידות החדות שנרשמו בשעריהן של מניות רבות הרשומות למסחר בבורסה המקומית, כמו גם הצניחה בהיקפי המסחר בשוק, הובילו בתקופה האחרונה שורה של חברות להודיע על רכישה עצמית של מניותיהן. החברה האחרונה לעשות כן היא מיחשוב ישיר מערכות , הנמצאת בשליטת מיחשוב ישיר לישראל , אשר הודיעה היום על כוונתה לבצע רכישה עצמית של מניותיה (Buy Back) בסכום של עד מיליון שקל. המימון לרכישת המניות יהיה מתוך רווחי החברה הניתנים לחלוקה.

החברה ציינה כי הדירקטוריון החליט על ביצוע צעד זה לאור המחיר הנמוך בו נסחרת מניית החברה בבורסה בת"א ובשל סחירותה הנמוכה. החברה ציינה כי הרכישה העצמית תבוצע באופן ובכמויות כפי שייקבעו מעת לעת על ידי ההנהלה ובכפוף למחירי המניה בבורסה.

מאז ראשית השנה איבדה מניית מיחשוב מערכות למעלה מ-60% משוויה, כאשר מאז ראשית החודש ירדה המניה בלמעלה מ-35%. כמו כן, רק אתמול איבדה מניית החברה כ-14.7% במחזור זעיר של כ-7,500 שקל. המניה נסחרת כיום לפי שווי של כ-16.3 מיליון שקל, בעוד שהונה העצמי של החברה לתום הרבעון השני הסתכם בכ-51.5 מיליון שקל.

את המחצית הראשונה של השנה סיימה מיחשוב מערכות, העוסקת בשיווק ושילוב מערכות מחשבים ובמתן שירותי תוכנה, עם הכנסות של כ-178 מיליון שקל, כ-6% יותר מההכנסות בתקופה המקבילה. השורה התחתונה של החברה מצביעה על הפסד של כ-3.3 מיליון שקל במחצית הראשונה של שנת 2001, בהשוואה לרווח של כ-2.2 מיליון שקל בתקופה המקבילה בשנת 2000.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully