וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נגה אלקטרוטכניקה: החברה הבת נגה נדל"ן רכשה ביחד עם שותפים נכס נדל"ן מניב בארה"ב ב-8.2 מיליון דולר

אלי דניאל

25.10.2001 / 14:51

חלקה של החברה בהשקעה - 4.2 מיליון דולר; נגה נדל"ן הודיעה על תוכנית לרכישה עצמית של מניותיה ומניות ואג"חים של החברה הבת, נגה טכנולוגיות, בהיקף של עד 5 מיליון שקל

נגה אלקטרוטכניקה , הנמצאת בשליטה משותפת של יצחק גולדנברג ושל אלי ודבורה אוזן, הודיעה כי החברה הבת נגה נדל"ן, המוחזקת על ידה בשיעור של כ-72%, רכשה ביחד עם קבוצה של משקיעים נוספים, נכס מקרקעין בלוס אנג'לס (בעיר התחתית) בכ-8.2 מיליון דולר. נגה הוסיפה כי חלקה של נגה נדל"ן בנכס יעמוד על שיעור של כ-57% וכי סך ההשקעה של החברה עצמה ברכישה יגיע לכ-4.2 מיליון דולר.

הנכס שנרכש הוא בניין בן 13 קומות בשטח של כ-11 אלף מ"ר. על פי ההסכם התחייבו המוכרים להעביר את הבניין לידי נגה נדל"ן ושותפיה עד ל-31 באוגוסט 2002, וזאת לאחר שיעבור שיפוץ.

כיום, נכס המקרקעין אינו מושכר כולו - דמי השכירות משולמים רק בגין 4 קומות - והחברה מסרה כי דמי השכירות החודשיים הנוכחיים בגין הנכס מסתכמים בכ-40.5 אלף דולר, ואילו החל מראשית שנת 2002 יסתכמו דמי השכירות החודשיים בכ-74.5 אלף דולר. עוד מסרה החברה כי תוקפם של הסכמי השכירות הקיימים הוא למשך 7.5-10 שנים.

נגה אלקטרוטכניקה מצטרפת לגל החברות אשר הודיעו בתקופה באחרונה על רכישה עצמית של מניותיהן, וזאת לאחר שדירקטוריון החברה החליט על ביצוע רכישה עצמית של מניות ועל רכישת אגרות חוב ומניות של החברה הבת, נגה טכנולוגיות , המוחזקת בשיעור של כ-63.3%, בהיקף כספי כולל של עד 5 מיליון שקל.

יצוין, כי מאז תחילת השנה איבדה מניית נגה טכנולוגיות יותר מ-40% משוויה, בעוד שמניית החברה נסחרת ברמות המחירים שבהן נסחרה בתחילת השנה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully