וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יצחק במבג'י, סמנכ"ל החטיבה העסקית בפלאפון, עוזב

ערן גבאי

28.10.2001 / 10:33

הודיע על התפטרותו, כך נודע ל-TheMarker.com; קודם כניסת המנכ"ל גלברד לתפקידו ניהל במבג'י את מערך המכירות בחטיבות העסקית והפרטית

יצחק במבג'י, סמנכ"ל חטיבת לקוחות עסקיים בפלאפון, הודיע בימים האחרונים על התפטרותו מהתפקיד ועל כוונתו לעזוב את פלאפון, כך נודע ל-TheMarker.com.

במבג'י ניהל מזה כמעט שלוש שנים את מערך המכירות עבור החטיבות העסקית והפרטית בפלאפון והיה אחראי על מערך המשווקים וערוצי המכירה בחברה.

עם כניסת המנכ"ל החדש, יעקב גלברד, לתפקידו, החליט האחרון להוביל שינוי במבנה מערך המכירות בחברה וצימצם את סמכויותיו של במבג'י כששינה את הגדרת תפקידו למנהל חטיבת הלקוחות העסקיים בלבד.

במבג'י מוערך מאוד כמנהל מכירות ועזיבתו את פלאפון מהווה פגיעה בצוות הניהול של מערך המכירות בחברה. למעשה, עזיבתו של במבג'י מותירה בפלאפון הנהלה חדשה וצעירה ברובה שתצטרך להתמודד עם המשימות המכריעות שעל הפרק.

גלברד מינה לאחרונה את איקה אברבאנל למנהל חטיבת הלקוחות (האחראי על שירות הלקוחות בחברה) והודיע על מינויו של עודד בירגר לסמנכ"ל חטיבת המכירות ללקוחות פרטיים בפלאפון.

גורמים בפלאפון גילו באחרונה ל-TheMarker.com כי בכוונת גלברד להתבסס על מוטת ניהול קטנה וריכוזית הרבה יותר מזו שהיתה נהוגה בעת כהונתו של המנכ"ל הקודם, יגאל בר יוסף.

על פי אותם גורמים, גרעין הניהול של החברה יורכב מ-5-6 סמנכ"לים בכירים, שיהיו כפופים ברובם לגיל שרון, המשנה החדש למנכ"ל החברה, לעומת גרעין ניהול של כ-12 מנהלים שעבדו תחת בר יוסף.

נזכיר כי מאז כניסת המנכ"ל גלברד לתפקידו עזבו את החברה המשנה למנכ"ל פלאפון לנושאי טכנולוגיות נסים בן דיין, מנהל חטיבת הלקוחות אילן אדמון, סמנכ"ל השיווק גיל בול ומוטי אלימלך שהיה אחראי על החטיבה העסקית בחברה והיה כפוף לבמבג'י.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully