וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

צמנטכל מקימה שותפות עם סולל בונה: תמכור לה ציוד ב-21 מיליון שקל

שלומי גולובינסקי

28.10.2001 / 11:28

במקביל, אישר דירקטוריון צמנטכל עסקה של החברה במוסקווה במסגרתה תבנה מבני אקדמיה, ובתמורה תקבל שטח עליו תקים פרויקט נדל"ן

חברת הנדל"ן צמנטכל , שבשליטת משפחת קוטיק, מקימה שותפות ביחד עם חברת סולל בונה שתעסוק בעבודות ביסוס. צמנטכל וסולל בונה יעבירו כל אחת לחברה החדשה נכסים וציוד לשימוש השותפות.

במסגרת העסקה, תמכור צמנטכל לסולל בונה 50% מהציוד לעבודות ביסוס שבבעלותה בתמורה ל-21 מיליון שקל, לאחר ניכוי של 4 מיליון שקל, המהווים שווי של 50% מציוד הביסוס שתעביר סולל בונה לשותפות החדשה. סולל בונה תשלם 13.5 מיליון שקל לחברה עם כניסת ההסכם לתוקף. יתרת הסכום (7.5 מיליון שקל) תשולם ב-3 תשלומים חצי שנתיים המותנים ברווחי השותפות.

לסולל בונה זכות לקבלת רווחי השותפות במשך 5 השנים הראשונות בפריסה ששוויה עד גובה השקעתה. השותפות תנוהל על ידי דירקטוריון משותף לצמנטכל וסולל בונה.

במקביל, אישר דירקטריון צמנטכל עסקה של החברה בעקבות זכייה במכרז להשלמה של מבני האקדמיה למינהל הציבורי במוסקווה. בתמורה להשלמת העסקה תקבל החברה שטח קרקע שניתן לבנות עליו פרויקט בהיקף של כ-200 אלף מ"ר למגורים, חניונים ושטח מסחרי במרכז מוסקווה.

צמנטכל התקשרה בהסכם עם גורמים מקומיים במוסקווה להשקעה הנדרשת מצידם לצורך השלמת המבנים ובניית הפרוייקטים על ידם. החברה עתידה לקבל כ-20 דירות בפרויקט הבנייה בשווי מוערך של כ-4 מיליון דולר בעוד כ-3-4 שנים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully