וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כלל פיננסים מעריכים כי בנק הפועלים יציג רווח של 800 מיליון שקל ברבעון

TheMarker

24.8.2008 / 12:06

ממליצים 'תשואת יתר' עם מחיר יעד של 20.5 שקל למניה

להלן התייחסות כלל פיננסים ברוקראז' לקראת הדו"ח הקרב:"חזרה לעסקים כרגיללאחר מופע האימים של רבעון 1/08 (להזכירכם, הפסד של כ-1.6 מיליארד שקל) ינסה בנק הפועלים להציג עסקים כרגיל. זה היה הדגש בשיחת הועידה של הבנק לאחר רבעון 1/08.להערכתנו, בנק הפועלים ירוויח ברבעון כ-800 מיליון שקל, כ-19% תשואה להון. דו"ח שכזה עשוי להחזיר את אמון המשקיעים בבנק.יציבות בהכנסות התפעוליותלהערכתנו, ברבעון הנוכחי צפויה ירידה קלה בלבד בהכנסות התפעוליות בהשוואה לרבעון המקביל ואם ננטרל את ההשפעה של הפסקת איחוד בנק מסד נקבל יציבות בהכנסות.תוצאה זו ראויה לציון חיובי על רקע מכירת קופות הגמל וירידה בדמי הניהול והיעדר הכנסות מרווחי קופות הפיצויים. עלייה בהכנסות מכרטיסי אשראי, הרחבת הפעילות המסורתית וגידול בעמלות מסחר ניירות ערך הן הסיבה לכך.שליטה בהוצאותזהו להערכתנו אתגר מרכזי עבור בנק הפועלים ומערכת הבנקאות בכלל. לאחר הוצאות גבוהות לפרישה מוקדמת בשני הרבעונים האחרונים צפויות הוצאות השכר של הבנק להיות רגילות.
לא ברור האם תהיה ברבעון הפרשה לבונוס כיוון שבחציון הראשון יציג הבנק הפסד והוא יחזור לרווח מצטבר רק ברבעון 3 או 4 השנה. ללא הפרשה לבונוס נהיה עדים להוצאות שכר נמוכות במיוחד.סיכום והמלצות
להערכתנו, תוצאות רבעון 2/08 יבטאו את מה שהבנק מנסה להדגיש בחודשים האחרונים - חזרה לעסקים כרגיל. 'תשואת יתר', 20.5 שקל מחיר יעד."


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully