וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בריינסווי חתמה הסכם מסחור ראשון למכשיר ה-DEEP TMS בארגנטינה

יעל פולק

17.12.2008 / 10:57

בתמורה לזכויות שיוענקו לו, התחייב המפעיל לשלם לחברה תשלום קבוע עבור כל טיפול שיינתן באמצעות המכשיר


חתמה לראשונה על זכרון דברים לשימוש מסחרי במכשיר ב-DEEP TMS של החברה בארגנטינה. בתמורה לזכויות שיוענקו לו, התחייב המפעיל לשלם לחברה תשלום קבוע עבור כל טיפול שיינתן באמצעות מכשיר החברה.

בריינסווי מפתחת את מכשיר ה-DEEP TMS משמש לטיפול רפואי לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המח. המכשיר הרפואי מבוסס על סליל אלקטרומגנטי בעל מבנה מיוחד המחובר לספק זרם חשמלי המשתנה במהירות ויוצר שדה חשמלי באמצעותו ניתן להשפיע על אזורים שונים בעומק המוח על ידי גירוי או דיכוי עצבי בהתאם לתדר ההפעלה.

המפעיל הארגנטינאי מתחייב להקים ולהפעיל מרכזים ייעודים לטיפול במכשיר בחולי דיכאון וחולים במחלות נוירולוגיות נוספות שיאושרו על ידי החברה. הקמת המרכזים והפעלתם תיעשה על ידי ועל חשבון המפעיל, והחברה תספק מכשירים ותעניק תמיכה טכנית ותחזוקה על חשבונה. המפעיל התחייב להשיג על חשבונו אישור רגולטורי מקומי להתחלת הענקת הטיפולים באמצעות המכשיר בארגנטינה. המפעיל יהיה זכאי לבלעדיות ביישום מסחרי של המכשיר בארגנטינה, כל עוד ובכפוף לכך שיעניק למטופלים בארגנטינה מינימום טיפולים, בכמות שתוסכם מראש עם החברה.

זכרון הדברים אינו מחייב והוא כפוף לחתימת הסכם מחייב, אשר במסגרתו צפויים הצדדים
להסכים גם על המחיר שישולם לחברה ביחס לכל טיפול, וכן על מספר הטיפולים המינימלי לגביו יתחייב המפעיל כתנאי לבלעדיות. החוזה המחייב צפוי להיות בתוקף במשך 10 שנים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully