וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק הפועלים החליט להעמיד לרשות עסקים קטנים אשראי נוסף בהיקף של מיליארד שקל

TheMarker

17.12.2008 / 16:59

דני דנקנר: "אנו נוקטים צעדים לקידום הפעילות העסקית במשק הישראלי במהלך תקופת המשבר"


מוביל מהלך חדש לתמיכה בסקטור העסקי ולקידום הפעילות במשק. הנהלת הבנק אישרה היום להקצות סכום של מיליארד שקל לטובת מתן אשראי לעסקים קטנים, שיוצע ללקוחות כל הבנקים במהלך השנה הקרובה. האשראי מיועד לצרכים נוספים של לקוחות הבנק ובהצעה ללקוחות בנקים אחרים שיפנו ויצטרפו לשורות הבנק.

דני דנקנר, יו"ר הדירקטוריון של בנק הפועלים, אמר כי "אנו רואים חשיבות רבה בסיוע לכל הסקטורים במשק, ובתוכם הסקטור העסקי. המשק הישראלי נקלע להאטה בפעילות הכלכלית, גם בהשפעת המשברים בעולם ואנו נוקטים במדיניות אחראית כדי לתמוך בעידוד הפעילות במשק. ההחלטה להקצות סכום נוסף של מיליארד שקל לטובת אשראי לעסקים קטנים תסייע להם לצלוח את התקופה הקשה".

צבי זיו, מנכ"ל בנק הפועלים הוסיף כי "בנק הפועלים ממשיך ללוות את הציבור הישראלי, הן במגזר משקי הבית והן במגזר העסקי, בכל מגוון השירותים, כולל מתן אשראי. סקטור העסקים הקטנים הוא אחד ממנועי הצמיחה החשובים בכל משק, ואנו ערים לצורך של הסקטור הזה בקבלת אשראי נוסף. בנק הפועלים לא צימצם את מתן האשראי לעסקים קטנים, וההחלטה להקצות לסקטור הזה סכום אשראי נוסף, של מיליארד שקל, תאפשר לבעלי עסקים רבים להתמודד טוב יותר עם הניהול השוטף של פעילותם".

פעילות האשראי לעסקים קטנים מתבצעת בבנק הפועלים באחריות החטיבה הקמעונאית, בראשות המשנה למנכ"ל, אורי פז. האשראי הנוסף המוצע לבעלי עסקים קטנים יינתן בהתאם לקריטריונים ולתנאים המקובלים בבנק הפועלים, לאחר בחינת כל בקשה שתתקבל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully