וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בריינסווי קיבלה מסגרת השקעה של 15 מיליון דולר מקרן יורקוויל

יעל פולק

21.12.2008 / 14:51

במקביל קיבלה בריינסוויי מענק בהיקף של 6 מיליון שקל מהמדען הראשי


חתמה ביום חמישי על הסכם במסגרתו קיבלה קו השקעה בהיקף של עד 15 מיליון דולר מקרן ההשקעות האמריקאית יורקוויל. ההשקעה תתבצע במתכונת של Standby Equity Distribution Agreement (SEDA) במסגרתו תוכל בריינסוויי למשוך כספים על חשבון ההשקעה בעיתוי שיקבע באופן בלעדי על ידה. בתמורה, תנפיק בריינסוויי מניות חדשות לקרן יורקוויל, המתמחה בפתרונות מימון מובנים לחברות.

בריינסוויי תוכל לממש השקעה של עד 400 אלף דולר בכל פעם, כאשר בין משיכת השקעה אחת לשנייה חייבת לעבור תקופת זמן מינימאלית של 10 ימי מסחר. מחיר המניה, שתנפיק בריינסוויי לקרן יורקוויל בכל הקצאה יקבע על בסיס שער הסגירה הנמוך ביותר בעשרה ימי המסחר שלאחר מתן דרישת השקעה על ידי החברה בניכוי הנחה שנקבעה. הקצאת המניות למשקיע תיעשה לאחר פרסום דו"חות הצעת מדף על פי תשקיף מדף שבכוונת החברה לפרסם.

עם כניסת ההסכם לתוקף (המותנה בהתקיימות תנאים מתלים עד ל-30 בספטמבר 2009), תקצה בריינסוויי לקרן יורקוויל מניות בשווי כולל של 300 אלף ובחלוף שנה ממועד השלמת העסקה עוד מניות בשווי 150 אלף דולר.

בנוסף, החברה הבת של החברה, מוח שרותי מחקר ופיתוח, קיבלה אישור לקבלת מענק מלשכת המדען הראשי במשרד התעשייה המסחר והתעסוקה, לפרויקט הקשור למערכת ה-Deep-TMS.

ההיקף הכולל של תקציב הפרויקט שאושר מסתכם ב-6 מיליון שקל ושיעור המענק הכולל יהיה 60% מסך התקציב, תמורת תמלוגים שישולמו מכל הכנסות מוצרי TMS.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully