וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נייס תספק מערכות לניהול מרכזי שירות לעליבאבא הסינית

שמואל שוסטר

22.12.2008 / 15:46

עליבאבא היא חברת התיווך בין עסקים הגדולה בעולם - מפעילה את Alibaba.com


, יצרנית ציוד האבטחה וניתוח המידע למרכזי מידע תספק מערכת לניהול מרכזי השירות של חברת עליבאבא הסינית. החברה כבר העבירה הזמנה ראשונית למערכות מתוצרתה, אשר יוטמעו בשני מוקדי השירות של החברה הפועלים. נייס סירבה למסור פרטים בנוגע להיקף העסקה, אך מסרה כי למרות שאין מדובר בעסקה מהותית, מבחינה כספית, מדובר בלקוח אסטרטגי ויוקרתי עבורה.

חברת הדגל של קבוצת עליבאבא, אתר Alibaba.com, מציע שירותי מסחר בין-עסקיים המקשרים בין מיליוני ספקים מרחבי העולם. לאחרונה הורחב המעגל וכיום הוא כולל גם את הודו, יפן וקוריאה. קבוצת Alibaba.com כוללת גם את Taobao - אתר המסחר המקוון (e-commerce) הצרכני הגדול בסין, את Alipay - אמצעי תשלום מאובטח לתשלומים באינטרנט, את Yahoo! Koubei - מאגר מקוטלג של שרותים מקומיים ו-Alisoft, תוכנה אינטרנטית לניהול עסקים.

אנדי לי, סמנכ"ל Alibaba.com אמר, כי "המערכת של נייס תסייע לנו בשיפור את רמת שביעות רצון הלקוחות ותביא לשיפור מקיף בפעילות העסקית. אנו מאמינים כי בעזרת הפתרון של נייס נוכל להבין את הציפיות והדרישות של לקוחותינו בצורה טובה יותר ולהיענות להן בצורה טובה יותר יחד עם שיפור ביעילות התפעולית שלנו".

בבית ההשקעות ריימונד ג'יימס הותירו בשבוע שעבר את המלצתם "תשואת יתר" למניית נייס. זאת לאחר שכבר חתכו את מחיר היעד מ-43 דולר ל-25 דולר לפני מספר חודשים. בבית ההשקעות חוזים לחברה הכנסות של 164.5 מיליון דולר ובשנת 2008 כולה חוזים לחברה הכנסות של כ-629.5 מיליון דולר. עוד חוזים בג'יימס רווח של 22.5 מיליון דולר לחברה בניכוי הוצאות על אופציות ברבעון הרביעי ורווח שנתי של 79.4 מיליון דולר בניכוי הוצאות על אופציות. ובהתאמה, רווח למניה של 43 סנט ברבעון הרביעי ורווח למניה של 1.61 דולר בשנת 2008.

נייס סיימה את הרבעון השלישי של 2008 עם הכנסות של 162.5 מיליון דולר, צמיחה של 23% לעומת הכנסות של 132.9 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2007. בשורה התחתונה הסתכם הרווח הנקי ב-10.9 מיליון דולר, או 18 סנט למניה - גידול של 18% בהשוואה לרווח נקי של 9.2 מיליון דולר, או 17 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השלישי של 2007. בניכוי הוצאות שרשמה החברה בגין אופציות לעובדים ולהנהלה הסתכם הרווח ב-26.7 מיליון דולר, או 43 סנט למניה - גידול של 27% בהשוואה לרווח ברבעון המקביל. במהלך הרבעון יצרה נייס למעלה מ-30 מיליון דולר במזומנים ועם סיום הרבעון החזיקה במזומן ושווי מזומן בהיקף של 454.9 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully