וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קארד גארד: הצמיחה המהירה נעצרה - הרווח ברבעון השלישי הסתכם ב-6.6 מיליון דולר

שלומי גולובינסקי

12.11.2001 / 9:10

ההכנסות הסתכמו ב-30.2 מיליון דולר; מכירות החברה בארה"ב יורדות, ומנגד המכירות במזרח הרחוק עולות

יצרנית מערכות הרפואה הקרדיולוגיות, קארד גארד , שהפכה באחרונה מחברה ישראלית לחברה שווייצית, מדווחת ברבעון השלישי של השנה על הכנסות של 30.2 מיליון דולר. מדובר בגידול של 122% ביחס להכנסות שנרשמו ברבעון המקביל, אך בגידול מתון של 5% ביחס להכנסות הרבעון השני.

הרווח הגולמי ברבעון השני של החברה, המעסיקה 487 עובדים, הסתכם ב-20 מיליון דולר, והיא מהווה כ-66% מהכנסות החברה. מדובר בשיפור די משמעותי, שכן הרווח הגולמי ברבעון המקביל עמד על 56%, והרווח הגולמי ברבעון השני של השנה הסתכם ב-17.3 מיליון דולר, שהיוו 60% ממחזור המכירות של החברה.

בשורה התחתונה רשמה החברה רווח נקי של 6.6 מיליון דולר, גידול של מאות אחוזים ביחס לרווח של 1.2 מיליון דולר ברבעון המקביל. ביחס לתוצאות הרבעון השני, מדובר בצמיחה של 38%.

בפילוח הכנסות לפי אזורים, עולה כי מכירות החברה בארה"ב ממשיכות לרדת. ברבעון השלישי של השנה מכרה קארד גארד בארה"ב ב-12.9 מיליון דולר לעומת מכירות של 13.8 מיליון דולר ברבעון השני של השנה. שיא המכירות בארה"ב נרשם ברבעון הרביעי של 2000, אז מכרה החברה ב-20 מיליון דולר.

מנגד, נהנתה החברה מעלייה נאה במכירותיה למזרח הרחוק, שהסתכמו ב-16.2 מיליון דולר, לעומת 14.6 מיליון דולר ברבעון השני של השנה. המכירות למזרח תופסות עתה נתח של 53% מכלל מכירות קארד גארד.

גם ברבעון השלישי של השנה המשיכה החברה להינות מ-EBITDA (רווח לפני פחת, הפחתות ומיסים) חזקה וצומחת. ברבעון השלישי הסתכמה ה-EBITDA של החברה ב-9.17 מיליון דולר, לעומת 6.9 ברבעון השני של השנה ו-2.1 מיליון דולר ברבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully