וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נחתם הסכם המיזוג בין בריטיש ישראל לטמרס נדל"ן של זבלודוביץ' תמורת 170 מ' ש' ומניות

נתן שבע

25.12.2008 / 11:19

זבלדוביץ' ירכוש מניות נוספות של בריטיש ב-23 מיליון שקל בשנה הקרובה


נחתם ההסכם בין של ליאו נואי וטמרס נדל"ן של פויו זבלודוביץ' לשיתוף פעולה ומיזוגה של טמרס נדל"ן לתוך בריטיש. העסקה תתבצע במזומן ובמניות של בריטיש ישראל. כך יקבל זבלודוביץ' תמורת שני פארקי התעשייה אותם הוא מחזיק בצפון תמורת 170 מיליון שקל, כשבנוסף תקצה בריטיש ישראל 16.6% לחברה של זבלודוביץ'. זבלודוביץ' צפוי לרכוש במהלך שנה מיום השלמת העסקה מניות נוספות של בריטיש ישראל בהיקף מצטבר של עד כ-23.5 מיליון שקל. לפי שווי השוק של החברה כיום מודבר בכ-4% מהחברה.

לטמרס נדל"ן שני מתחמי נדל"ן מניב בצפון הארץ (יוקנעם וטירת הכרמל). השטח הבנוי הכולל של מתחמי הנדל"ן הנרכשים הינו כ-87 אלף מ"ר. בנוסף, לטמרס מבנה בהקמה בשטח של כ-15,500 אלף מ"ר, מגרשים וזכויות בנייה לפיתוח עתידי. התזרים התפעולי (NOI) השנתי הנוכחי אותו מניבים הנכסים הנרכשים במסגרת העסקה עומד על כ-50 מיליון שקל.

שיעור התפוסה הממוצע בשטחים להשכרה הינו כ-95%. המתחמים מושכרים בחוזים לטווח בינוני עד ארוך לשוכרים איכותיים מהשורה הראשונה. בין השוכרים הבולטים במתחמים ניתן לציין את אמדוקס, אלביט מערכות, שופרסל, הום סנטר, אינסייטק, מלאנוקס וגיוון אימג'ינג.

סך המאזן של חברת טמרס נדל"ן מסתכם בכ-670 מיליון שקל. המאזן מורכב בעיקר מנדל"ן להשקעה בשווי של כ-650 מיליון שקל מול הון עצמי גבוה של כ-400 מיליון שקל. ההתחייבויות הפיננסיות נמוכות יחסית ומסתכמות בסך של כ-180 מיליון שקל בלבד, וכן במיסים נדחים בהיקף של כ-95 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully