וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הנהלת גילת: אנו מתכננים פיטוריהם של 200 עובדים בחו"ל לאחר שפיטרנו במהלך הרבעון ה-3 כ-100 עובדים בארץ

גיא ימין

12.11.2001 / 21:34

כך נודע ל-TheMarker.com; לאחר הפיטורים מעסיקה גילת 450 עובדים בארץ; כיום עובדים 1,000 איש בחברה בחו"ל; מתחילת השנה פוטרו 400 עובדי גילת

התוצאות הרבעוניות של גילת לוויינים ממחישות כי החברה דייקה באזהרה החמורה שפירסמה בחודש שעבר, והפסדי הענק שלה מאלצים אותה להקטין את עלויותיה. וכך, תהליך הפיטורים בגילת עוד רחוק מלהסתיים, והחברה מתכננת פיטוריהם של מאות עובדים, בנוסף לאלה שפוטרו עד היום - כך אומר היום סמנכ"ל הכספים של החברה, יואב לייבוביץ'.

"אנחנו הודענו כבר באופן רשמי לכ-100 עובדים בחברה על פיטוריהם, ועכשיו אנחנו מצויים בעיצומו של הליך לקצץ במספר העובדים שלנו בחו"ל", אומר לייבוביץ'. לאחר הפיטורים מעסיקה גילת בארץ 450 עובדים, כך שהיא פיטרה קרוב ל-20% מכוח העבודה המקומי שלה. החלטת החברה היא לקצץ את כוח העבודה בחו"ל בשיעור דומה, ומאחר שכיום מועסקים על ידה כ-1,000 עובדים ברחבי העולם, היא תפטר כ-200 מעובדיה בחו"ל.

"החלטנו על קיצוץ בשיעור כזה לאורך הפרישה הגיאוגרפית של החברה כולה והפעילויות השונות", אומר לייבוביץ'. עם פרסום תוצאות הרבעון הראשון של השנה הודיעה גילת על פיטוריהם של 230 עובדים, ומספר זה עולה ל-400 מתחילת השנה בהתחשב בב-70 עובדים זמניים שפיטרה וה-100 שפיטרה במהלך הרבעון השלישי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully