וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גמול מכרה למירג' של גד זאבי את כל מניותיה במטיס קפיטל תמורת 22.3 מיליון שקל

יובל מעוז

28.12.2008 / 10:39

כתוצאה ממכירת המניות צפויה לרשום גמול הפסד של כ-10 מיליון שקל


חברת , שבשליטת ליאון רקנאטי, ממשת נכסים בכדי להשיג מזומנים לקופת החברה: היום מודיעה החברה כי חתמה על הסכם למכירת כל מניותיה בחברת למירג' פיתוח של גד זאבי תמורת 22.3 מיליון שקל. גמול מחזיקה כיום ב-24.8% ממניות מטיס קפיטל.

גמול מכרה כ-2 מיליון מניות של מטיס קפיטל במחיר של 11.17 שקל למניה - כ-38% מעל מחיר המניה בשוק. כתוצאה ממכירת המניות צפויה לרשום גמול הפסד של כ-10 מיליון שקל.

מירג', רוכשת המניות, תקנה את המניות בשלושה תשלומים: הראשון, 250 אלף שקל יועבר במועד החתימה, תשלום שני בסך של 3.6 מיליון שקל ישולם עד ה-30 בדצמבר השנה, ותשלום שלישי ישולם עד ה-8 בינואר 2009. העברת המניות הנמכרות תתבצע במועד השלמת העסקה.

גמול נמצאת כיום במצב פיננסי קשה והיא מנסה לממש נכסים כדי לעמוד בהתחייבויותיה, הן לבנקים והן לבעלי איגרות החוב של החברה. גמול נדל"ן, החברה הבת של גמול, מנהלת משא ומתן למכירת שתי קומות במגדל לווינשטיין בתל אביב תמורת כ-26 מיליון שקל.

גמול סיימה את הרבעון בהפסד של 77.3 מיליון שקל, ובשלושת הרבעונים הראשונים של השנה הסתכם ההפסד ב-179.7 מיליון שקל. לחברה הוצמדה הערת "עסק חי" לדו"חותיה, כאשר לחברה התחייבויות באיגרות חוב והלוואות לבנקים בסך של כמיליארד שקל. התחייבויות גמול לבעלי האג"ח הסתכמו בסוף הרבעון על כ-470 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully