וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת תפרון תמשיך להסחר "מעבר למדף" לאחר שסולקה מהבורסה של ניו יורק תחת הסימול TFRLF

שמואל שוסטר

30.12.2008 / 9:01

המניה איבדה 94% מתחילת השנה ומנהלי החברה רוכשים מניות


כשבועיים לאחר שנפלטה מהמסחר בבורסה של ניו יורק מקבלת ת סימול חדש (TFRLF) בו ניתן יהיה להמשיך ולסחור, מעבר למדף (over the counter - OTC). לדברי החברה היא פועלת בכדי לאפשר קבלה של ציטוטים רציפים למניה, אך היא אינה יכולה להתחייב כי ניתן יהיה לקבל זאת ברשימת המניות שנסחרות מעבר למדף.

מחיר המניה הנמוך קרץ, ככל הנראה לנושאי המשרה בחברה והם ניצלו אותו לביצוע רכישות. במהלך דצמבר רכש יו"ר החברה, יעקב גלברד, 74,236 אלף מניות במחיר של 107 אלף שקל. המנכ"ל, אדי ליבנה רכש 5,564 מניות במחיר של 7,800 שקל וצבי רימון, שמכהן כדירקטור רכש לעצמו 30 אלף מניות במחיר של 43 אלף שקל.

ב-22 לדצמבר הופסק המסחר במנייתה של יצרנית ההלבשה תפרון, שבשליטת קרן פימי ומאיר שמיר, בבורסה של ניו-יורק (NYSE) לאחר שהחברה לא עמדה עוד בדרישות הסף למסחר בבורסה. על פי כללי המסחר בבורסה, חובה על החברות הנסחרות בה לעמוד בשווי שוק מינימאלי של 25 מיליון דולר. מניית חברה שלא מצליחה לעמוד בדרישה זו במהלך 30 ימי מסחר רצופים תסולק מהמסחר.

עם סיום המסחר אמש נסחרה מניית תפרון במחיר של 28 סנט בלבד, המשקף לחברה שווי שוק של של כ-6 מיליון דולר בלבד. מתחילת השנה איבדה מניית החברה 94% מערכה. תפרון הונפקה ב-1997 במחיר של 17 דולר למניה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully