וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הזמנה שנייה לסטרלינג: תספק מערכות אנטנה לכלי רכב לחברה סינית בשווי של 2.1 מיליון דולר

יובל מעוז

31.12.2008 / 11:19

ההזמנה של החברה הסינית היא חלק מהתחייבות לרכוש מערכות בהיקף של 9.4 מיליון דולר ב-2009


חברת , המפתחת אנטנות להעברת תקשורת בפס רחב, קיבלה הזמנה לאספקת מערכות אנטנה לחברה סינית בשווי של 2.1 מיליון דולר. החברה הסינית, ספייס סטאר אירוס פייס, עוסקת באספקת תשתית וציוד לתחום התקשורת הלוויינית בסין. סטרלינג תספק לחברה הסינית מערכות אנטנה לתקשורת לוויינים לכלי רכב.

ההזמנה של החברה הסינית היא חלק מהתחייבות לרכוש מערכות בהיקף של 9.4 מיליון דולר ב-2009. ההתחייבות של ספייס סטאר כפופה להצלחת ניסוי שתערוך למערכת האנטנה של סטרלינג. ספייס סטאר היא חברה ציבורית בשליטת המכון לטכנולוגיות חלל הסיני.

ההזמנה הנוכחית של סטרלינג היא העסקה השנייה עליה מכריזה החברה, לאחר העסקה קודמת עם חברת EMS בהיקף של 60 מיליון דולר. העסקה הקודמת עוררה מחלוקת בקרב מחזיקי איגרות החוב של החברה, מאחר והודעת החברה על העסקה היוותה אישור לכאורה לשחרור כספי פיקדון אצל נאמן האג"ח בהיקף של 41 מיליון שקל. בסוף נובמבר פסק בית המשפט כי סטרלינג עמדה באבן הדרך המזכה אותה בשחרור כספי הפיקדון.

סטרלינג סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם הפסד של 5.8 מיליון שקל. סטרלינג נמצאת בשליטת רפאל (36.4%), אלרון מקבוצת אי.די.בי (31.6%) ואלביט מערכות (16.4%). יו"ר החברה הוא דן חלוץ, הרמטכ"ל לשעבר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully