וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גידול של 12% בהכנסות סימולה; רווח של 4 סנט למניה

סוכנויות הידיעות

13.11.2001 / 14:48

יצרנית מערכות הבטיחות הודיעה על מכירת חטיבת סימולה ארטקראפט אינדסטריס, ובכך השלימה את השלת אחרון עסקיה שאינם עסקי ליבה

חברת סימולה , המפתחת מערכות בטיחות, דיווחה היום על גידול של 12% בהכנסות ברבעון השלישי של השנה, במקביל למעבר לרווח, לעומת הרבעון המקביל.

הרווח הנקי פרופורמה של החברה ברבעון היה 507 אלף דולר, לעומת הפסד של 656 אלף דולר ברבעון המקביל בשנת 2000. במונחי רווח למניה רשמה החברה רווח של 4 סנט למניה, לעומת הפסד של 5 סנט למניה ברבעון המקביל. נתונים אלה אינם כוללים מחיקה של 2.2 מיליון דולר בגין כיסוי חובות וכן הוצאות על פיטורי עובדים וסעיפים נוספים.

הכנסות החברה בתקופה המדווחת הגיעו ל-27.1 מיליון דולר, לעומת 24.2 מיליון דולר בתקופה המקבילה.

"הצמיחה הגדולה בשורת ההכנסות שהשגנו ברבעון הנוכחי, מהקווים העסקיים שלנו, מבשרת טובות מבחינת יכולתנו להתחיל לייצר רווחים חיוביים מתמשכים בהמשך", אמר נשיא ומנכ"ל סימולה, ברד פורסט. "כעת, כאשר הארגון מחדש מאחורנו, אנו מקווים כי עוצמתם הבסיסית של עסקי הליבה שלנו יזכו לחשיפה רבה יותר בקרב בעלי המניות שלנו", הוסיף.

החברה הודיעה היום גם על מכירת כמעט כל הנכסים של סימולה ארטקראפט אינדסטריס, חטיבת הייצור של מוצרים למושבים של מטוסים מסחריים בעיר אטלנטה, שאחראית לפחות מ-5% מהכנסות החברה. בכך השילה החברה את אחד מעסקיה האחרונים שאינם עסקי ליבה.

"השלמנו באופן ממשי את הארגון מחדש ואיננו צופים הוצאות או מחיקות נוספות בגין ארגון מחדש ברבעון הרביעי או אחריו", אמר פורסט.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully