וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הערכות: הודעה על מינוי יעקב גינצבורג למנכ"ל קלאבמרקט בתוך ימים ספורים

ענת ביין

13.11.2001 / 15:29

ל-TheMarker.com נודע כי הועברה אל גינצבורג טיוטת חוזה אך הוא הונחה שלא לנקוט בכל צעד מעשי ולא להתפטר מתפקידו עד סגירת העסקה

הודעה רשמית על מינויו של יעקב גינצבורג, מנכ"ל המשביר לצרכן, לתפקיד מנכ"ל רשת קלאבמרקט צפויה בתוך ימים ספורים, מיד לאחר סגירת עסקת מטרו קו אופ - כך מעריכים גורמים המעורבים לעסקה.

לגינצבורג כבר הועברה טיוטת חוזה המסכמת את תנאי העסקתו כמנכ"ל רשת קלאבמרקט, אך הוא הונחה שלא לנקוט בכל צעד מעשי כלשהו ולא להתפטר מתפקידו לפני סגירת עסקת מטרו קו אופ - כך נודע ל-TheMarker.com.

יעקב גינצבורג נחשב למועמד המועדף על יוסי רוזן, מנכ"ל החברה לישראל , המחזיק 15% מעסקת הרכישה המקורית של מטרו קו אופ ע"י דנקנר-בורוביץ-רוזן. מגעים ברמות שונות התנהלו גם עם יורם דר, מנכ"ל רבוע כחול ויקי ודמני, מנכ"ל רשת אייס.

עם זאת, שלא לייחוס אומרים גורמים המעורבים לעסקה כי סגירתה עשויה להתעכב בגלל קשיים לא צפויים, שאינם קשורים באישור הצפוי להתקבל עד סוף השבוע מאת הממונה על ההגבלים העסקיים.

את תגובתו של יוסי רוזן השוהה בחו"ל לא ניתן היה לקבל עד רגע פרסום הידיעה. דדי בורוביץ אמר בתגובה כי עדיין לא נבחר מנכ"ל לרשת.

בתוך כך דווח היום כי הקבוצה חתמה על הסכם לרכישת החזקותיו של אליעזר פישמן בקלאבמרקט, בסך 29.9%, תמורת 25 מיליון דולר. אתמול דווח כי חברת אלרן שבשליטת משפחת דנקנר מנהלת מו"מ על העברת מניותיה בעסקה (42.5%) לקבוצת בורוביץ'.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully